800 балів на НМТ. Хто набрав найбільше на Львівщині і з яких предметів

16:57 5 липня 2024 р.

Фото до новини

Цьогоріч у Львівській області для участі у національному мультипредметному тесті зареєструвались 23 687 учасників.

Про це повідомили під час брифінгу у Львівській ОВА, пише  DailyLviv.com.

Цьогоріч у Львівській області для участі у національному мультипредметному тесті зареєструвались 23 687 учасників, працювало 70 тимчасових екзаменаційних центрів та було залучено понад 700 працівників для організації тестування.

Для участі у Єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні зареєструвались 29 818 вступників, було облаштовано 74 пункти тестування.

«Ми маємо радісні новини за підсумками основної сесії НМТ: двоє учнів зі Львова та Дрогобича набрали 800 балів, 9 випускників набрали 600 балів та 65 — 400 балів. Сподіваємось, що додаткова сесія, яка проходитиме з 11 по 19 липня, також потішить нас», — наголосив директор департаменту освіти і науки Львівської ОВА Олег Паска.

За статистикою Львівщина є лідером за кількістю 200-бальників з іноземної мови. Серед закладів освіти лідирує Львівський фізико-математичний ліцей, 56 випускників якого отримали 200 балів, з них один 800-бальник.

Перед організаторами та учасниками тестувань цьогоріч постали нові випробування, адже, окрім повітряних тривог, була загроза і вимкнень електроенергії у ТЕЦ, що унеможливило б їхню роботу.

«Під час основної сесії не було випадків втрати учасниками своїх результатів через вимкнення світла. Насамперед хочу подякувати усім структурам, які були причетні до належної організації цього відповідального заходу: Львівобленерго, поліції, ДСНС, інтернет-провайдерам, усім закладам вищої, фахової передвищої та загальної середньої освіти, відділам освіти, які належно організували укриття та аудиторії. Хочу подякувати всім учителям, які забезпечували роботу пунктів тестування, і Львівському регіональному центру оцінювання якості освіти», - розповіла директорка Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Директорка ЛРЦОЯО також зазначила, що явка випускників минулих років на НМТ є низькою — 73%, тоді як серед випускників шкіл вона сягнула 98%. Понад 3.5 тисячі учасників не з'явились на ЄВІ. Зараз триває Єдине фахове вступне випробування, вчора відбулось перше тестування з управління та адміністрування, на яке з'явились 60% зареєстрованих.

Однією з особливостей проведення цьогорічного тестування було значне зростання кількості учасників: більш як на 2000 зросла кількість учасників основної сесії НМТ та в рази збільшилась кількість охочих взяти участь у додатковій сесії. Торік на неї зареєструвались 450 вступників, тоді як цьогоріч — понад 3000.

Кількість зареєстрованих на ЄВІ зросла втричі через наказ Міністерства освіти і науки України про обов'язкове проходження Єдиного вступного випробування для вступу на аспірантуру.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів