73 заклади освіти на Львівщині закриті на карантин

16:28 31 січня 2020 р.

  • 0


Фото: newsone.ua

Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько запевнив у п’ятницю, 31 січня, що, «в загальному на території усієї Львівської області не є перевищений епідеміологічний поріг захворюваності на грип».

Про це повідомили у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що, за Андрій Васька, на деяких територіях  органи місцевого самоврядування прийняли рішення про карантинні заходи щодо захворюваності на грип.

Керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА зазначив: «У більшості випадків це Золочівський район. 73 заклади освіти станом на сьогодні перебувають на карантині у зв’язку зі захворюваністю. Епідеміологічний поріг на територіях не є перевищений, що, своєю чергою, не забороняє  територіям вживати заходи щодо попередження розвитку захворюваності на грип».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні перевищено епідпоріг захворюваності на грип та ГРВІ майже на півтора відсотка – такі дані центру громадського здоров'я МОЗ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу