69 львівських педагогів нагороджені преміями програми «Успішний педагог»

15:18 27 грудня 2016 р.

Освітяни отримають по 25 тисяч гривень.

У Львівській міськраді повідомили у вівторок, 27 грудня, що сьогодні 69 львівських педагогів нагороджені преміями програми «Успішний педагог». Зокрема по 25 тисяч гривень отримають два працівники Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району, 50 педагогів шкіл та 17 педагогічних працівників садочків Львова:

Загальноосвітні навчальні заклади

1. Бадзо Марія Іванівна – вчитель математики Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

2. Галина Олексіївна Бешко – вчитель зарубіжної літератури Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №7

3. Білінська Марія Михайлівна – вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська»

4. Боднар Мар’яна Степанівна – вчитель фізики Львівської спеціалізованої школи «Надія»

5. Борис Наталія Омелянівна – вчитель трудового навчання спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №66

6. Будзінська Наталія Михайлівна – вчитель початкових класів Львівського навчально-виховного комплексу садка – школи «Малюк»

7. Бунь Наталія Миколаївна – вчитель хімії та основ здоров'я середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №44 імені Тараса Шевченка

8. Галайко Галина Юріївна – вчитель фізики середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №70

9. Гальвіцька Олена Леонідівна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №24 імені Марії Конопницької

10. Гарматій Оксана Ярославівна – вчитель початкових класів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи I ступенів №53

11. Гвоздик Наталія Ігорівна – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце»

12. Гевало Галина Іванівна – вчитель математики середньої загальноосвітньої школи №60

13. Гончарук Ірина Євгенівна – вчитель біології навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Галицька»

14. Грудень Ірина Ігорівна – вчитель інформатики середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №98

15. Дмитрах Галина Михайлівна – вчитель початкових класів спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №66

16. Дулюк Оксана Валеріївна – вчитель початкових класів загальноосвітньої школи «Дивосвіт»

17. Жарська Оксана Василівна – вчитель української мови та літератури навчально-виховного комплексу «Школа I ступеня – гімназія «Гроно»

18. Жук Оксана Яківна – вчитель фізичної культури Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка

19. Іванець Надія Ярославівна – вчитель математики Львівської державної комунальної середньої загальноосвітньої школи №3

20. Іванова Олена Сергіївна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №91

21. Копач Оксана Яромирівна – вчитель української мови та літератури середньої загальноосвітньої школи №62

22. Лазурак Надія Володимирівна – вчитель трудового навчання загальноосвітньої школи I-III ступенів №78

23. Лакоцька Мирослава Петрівна – вчитель початкових класів комунального навчально-виховного комплексу «Школа-садок №94»

24. Луцишин Наталія Володимирівна – вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої школи «Надія»

25. Мартиник Тетяна Вікторівна – вчитель географії та біології Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №5 імені Івана та Іллі Кокорудзів

26. Махінько Ольга Кіровна – вчитель трудового навчання середньої загальноосвітньої школи №77

27. Мельник Христина Іванівна – вчитель англійської мови Львівської середньої загальноосвітньої школи I-II ступенів «Школа радості»

28. Наконечна Наталія Степанівна – вчитель англійської мови Львівської загальноосвітньої школи-інтернату №2

29. Окрепка Наталія Миколаївна – вчитель географії Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №7

30. Олексин Лілія Тадеївна – вчитель хімії Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

31. Павич Ірина Несторівна – вчитель образотворчого мистецтва середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №51 імені Івана Франка

32. Пантелейчук Світлана Валеріївна – вчитель української мови та літератури спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №66   

33. Панько Галина Павлівна – вчитель української мови та літератури Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №2 I-III ступенів 

34. Петровська Наталія Володимирівна - педагог-організатор Львівської академічної гімназії при Національному університеті Львівська політехніка

35. Петрунів Микола Іванович – вчитель фізики Львівського фізико-математичного ліцею - інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

36. Ренчка Наталія Богданівна – вчитель початкових класів Львівської середньої загальноосвітньої школи І ступеня «Джерельце»

37. Ріпей Ярослава Володимирівна – вчитель фізики та астрономії навчально-виховного комплексу «Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей»

38. Розбицький Микола Леонтійович – вчитель фізики та інформатики Львівського навчально-виховного комплексу імені Вачиля Симоненка «Спеціалізована школа I ступеня – гімназія»

39. Романів Наталія Борисівна – вчитель історії та права навчально- виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська»

40. Сидор Оксана Зеновіївна – вчитель початкових класів Львівської загальноосвітньої школи І ступеня «Світанок»

41. Сухоцька Зоряна Богданівна – вчитель історії та правознавства Львівської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №44 імені Т. Г. Шевченка

42. Теличин Ігор Михайлович – вчитель фізики Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка

43. Толочко Наталія Тадеївна – вчитель біології та хімії Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №2 I-III ступенів 

44. Феляк Петро Андрійович – вчитель фізичної культури навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська»

45. Ферій Наталія Василівна – вчитель історії Львівської спеціалізованої школи I-III ступенів №69

46. Хараху Сергій Олександрович – вчитель Захисту Вітчизни Класичної гімназії при Львівському національному університеті імені Івана Франка

47. Черній Олександр Васильович – вчитель фізичної культури середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів №47

48. Чміль Наталія Михайлівна – вчитель української мови та літератури навчально - виховного комплексу «Школа I ступеня – гімназія «Гроно»

49. Чуйко Галина Михайлівна – вчитель початкових класів Львівського навчально-виховного комплексу імені Василя Симоненка «Спеціалізована школа I ступеня - гімназія»

50. Яйко Наталія Іванівна – вчитель початкових класів середньої загальноосвітньої школи №27 

Дошкільні навчальні заклади

1. Грицко Оксана Степанівна – вихователь дошкільного навчального закладу «Барвінок»

2. Дрівко Оксана Степанівна – вихователь дошкільного навчального закладу №38

3. Качмарик Галина Іванівна – вихователь Львівського навчально - виховного комплексу «Малюк»

4. Кінаш Мар’яна Олексіївна – вихователь дошкільного навчального закладу №88

5. Короходкіна Ганна Іванівна – вихователь дошкільного навчального закладу №134

6. Кузіна Оксана Тадеївна – вихователь дошкільного навчального закладу №132

7. Кузьо Галина Романівна – музичний керівник дошкільного навчального закладу №2

8. Малюта Ірина Вікторівна – вихователь дошкільного навчального закладу №67

9. Міркевич Інна Вікторівна – вихователь дошкільного навчального закладу №167

10. Могінська Інна Василівна – вихователь дошкільного навчального закладу №154

11. Наконечна Олена Володимирівна – вихователь дошкільного навчального закладу №121

12. Ридванська Любов Петрівна – вихователь дошкільного навчального закладу №67

13. Сабадаш Оксана Миронівна – вихователь дошкільного навчального закладу №105

14. Стовпченко Олена Олексіївна – вихователь дошкільного навчального закладу №52

15. Франкевич Олена Анатоліївна – вихователь дошкільного навчального закладу №94

16. Цюпка Галина Володимирівна – вихователь дошкільного навчального закладу №37

17. Штойко Анастасія Віталіївна – вихователь дошкільного навчального закладу №165

Позашкільні навчальні заклади

1. Лань Оксана Богданівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району

2. Потапова Оксана Іванівна – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району.

Про це повідомили сьогодні, 27 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

18:43 27 січня 2021 р.

Київ, Львівщина та Харківщина – лідери за кількістю учасників пробного ЗНО-2021

За оперативними даними Українського центру оцінювання якості освіти, найбільшу кількість учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано в м. Київ – 12 770 осіб, у Львівській та Харківській областях – 12 252 та 10 725 осіб відповідно.

Рубрика: Наука і техніка

17:32 22 січня 2021 р.

Не всім школам області рекомендують розпочати очне навчання

Департамент освіти учора розіслав листа у всі відділи освіти територіальних громад і районів області із рекомендаціями щодо початку очного навчання із понеділка. У тих школах, де є інфіковані діти чи педагоги, відповідно до рішень педагогічних рад, навчання продовжиться дистанційно.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу