29 липня у Львові присягнуть майбутні офіцери запасу

15:30 19 липня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки триває навчальний збір зі студентами цивільних вищих навчальних закладів, які проходять підготовку за програмою офіцерів запасу.

Практичні заняття з майбутніми офіцерами запасу проводять на навчально-матеріальній базі львівської Національної академії сухопутних військ, а також у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки. Зокрема, на полігоні юнаки та дівчата виконують справи стрільб зі штатного озброєння бойових машин, стрілецької зброї, практикують теоретичні знання з тактики, інженерної підготовки, захисту від зброї масового ураження та інших військових дисциплін. Вони також долають перешкоди навчально-тренувального комплексу психологічної підготовки, загартовуючи свій характер та розвиваючи психологічну стійкість до умов сучасного бою.

Безпосередню участь у військовій підготовці студентів беруть висококваліфіковані викладачі, більшість з яких мають досвід участі в антитерористичній операції на сході України. На окремих навчальних місцях допомогу їм надають курсанти львівської Національної академії сухопутних військ, які також вже мають бойовий досвід.

Після завершення навчального збору студенти звітуватимуться за знання, які вони отримали під час навчання у Національній академії сухопутних військ, на випускних екзаменах з військової підготовки. А29 липня на стройовому плацу навчального закладу вихованці цивільних вищих навчальних закладів присягнуть на вірність Українському народові.

Про це повідомили сьогодні, 19 липня, у львівській Національній академії сухопутних військ, де також опублікували фоторепортаж.

dailylviv.com

До теми

11:42 2 грудня 2021 р.

Blue Ghost - місячний посадковий апарат Макса Полякова

Успіх української команди: вдалий технічний огляд NASA посадкового модуля Blue Ghost на крок наблизив Firefly Aerospace Максима Полякова до Місячної місії, яка відбудеться в рамках космічної програми Artemis.

Рубрика: Наука і техніка

14:04 1 грудня 2021 р.

Фірма-фаворит добудовуватиме гімназію у Львові з новою начальницею управління освіти

Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради уклало договір із ТОВ «Вельт капітал» на добудову гімназії «Провесінь» за 59 млн грн.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу