28 грудня відзначатимуть 50-річчя інституту економіки й менеджменту «Львівської політехніки»

12:52 28 грудня 2015 р.


Фото: wiki.lp.edu.ua

У понеділок о 16.45 у навчальному корпусі №4 на вулиці Митрополита Андрея розпочнуться урочисті збори.

«Навчально-науковому інституту економіки і менеджменту «Львівської політехніки» – 50 років», – повідомили сьогодні, 28 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка» , де також поінформували:

«З цієї нагоди 28 грудня 2015 року відбудуться урочисті збори. Місце проведення – 204-та аудиторія навчального корпусу №4 на вулиці Митрополита Андрея, 5. Початок – о 16.45.

Як розповів директор інституту економіки і менеджменту професор Олег Кузьмін, початки вищої економічної освіти у Львівській політехніці були закладені ще понад 70 років тому видатним вітчизняним вченим і організатором вищої школи,  ректором нашого університету академіком С. М. Ямпольським. Вагомий внесок у підготовку інженерів-економістів зробили у свій час такі знані науковці  та педагоги як П.І. Козін,  М.І. Шраг, І.О. Тивончук, Б.Г. Бабак, П.П. Бондарєв, С.В. Паранчук, В, Й.Бородкін, О.П.Сідорова, С.Т.Васильєв та інші.

За минулі 50 років Інститут підготував до життя і професійної діяльності тисячі висококваліфікованих фахівців. Динамічно і стрімко розвивається колектив інституту нині – в час кардинальних змін в економіці країни. Він по праву став одним із найавторитетніших і широковизнаних вітчизняною та зарубіжною академічною спільнотою освітнім і науковим центром, у якому завдяки зусиллям багатьох поколінь вчених-педагогів створені унікальні наукові  школи й напрямки».

dailylviv.com

До теми

13:20 26 жовтня 2020 р.

Для чого людство використовує смартфони

Забронювати готель, провести перемовини з партнером, швидко отримати листа – чи могли ми уявити колись, що це стане можливим завдяки смартфону? У цьому маленькому девайсі виробники вмістили все й навіть більше.

Рубрика: Наука і техніка

12:56 26 жовтня 2020 р.

Чи варто купувати Xiaomi Mi Band 5?

У червні 2020 року компанія Xiaomi представила новий фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 5 із збільшеним на 20% екраном, 11 режимами тренувань і поліпшеним моніторингом сну.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу