27-28 червня на Львівщині – військово-патріотичний вишкіл «Зашків-2015»

12:53 24 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Обласна молодіжна організація «Юнацтво» запрошує молодь у військово-патріотичний табір «Зашків-2015»

27-28 червня на Львівщині відбудеться військово-патріотичний табір «Зашків-2015», спрямований на патріотичне виховання молоді, популяризацію оздоровчого туризму, екологічне виховання, ознайомлення з історією краю. Учасники здобудуть необхідні знання і навички поводження зі зброєю, правила захисту під час небезпеки, подискутують на тему «Як згуртувати навколо себе людей для оборони держави».

Таборовики оволодіють навичками самостійного пристосування до вимог вишколу в польових умовах. Метою табору є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, посилення інтересу та інформованості молоді в темі національно-визвольної боротьби 1940-х – середини 1950-х років минулого століття, дисциплінованості, субординації, налагодження якісно нового рівня спілкування і взаємовідносин між ними, виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України, залучення дітей, юнацтва та молоді до краєзнавчої діяльності, вивчення, охорони та відновлення пам'яток української історії та культури, а також пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху.

Із програмою табору «Зашків-2015» можна ознайомитися у додатку. Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу