27-28 червня на Львівщині – військово-патріотичний вишкіл «Зашків-2015»

12:53 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Обласна молодіжна організація «Юнацтво» запрошує молодь у військово-патріотичний табір «Зашків-2015»

27-28 червня на Львівщині відбудеться військово-патріотичний табір «Зашків-2015», спрямований на патріотичне виховання молоді, популяризацію оздоровчого туризму, екологічне виховання, ознайомлення з історією краю. Учасники здобудуть необхідні знання і навички поводження зі зброєю, правила захисту під час небезпеки, подискутують на тему «Як згуртувати навколо себе людей для оборони держави».

Таборовики оволодіють навичками самостійного пристосування до вимог вишколу в польових умовах. Метою табору є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, посилення інтересу та інформованості молоді в темі національно-визвольної боротьби 1940-х – середини 1950-х років минулого століття, дисциплінованості, субординації, налагодження якісно нового рівня спілкування і взаємовідносин між ними, виховання фізично, інтелектуально та духовно розвиненого юнацтва та молоді України, залучення дітей, юнацтва та молоді до краєзнавчої діяльності, вивчення, охорони та відновлення пам'яток української історії та культури, а також пропаганда здорового способу життя серед дітей та молоді, популяризація дитячо-юнацького, молодіжного патріотичного руху.

Із програмою табору «Зашків-2015» можна ознайомитися у додатку. Про це повідомили сьогодні, 24 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка