24 курсанти з Одеси стажуються у львівській бригаді

11:40 1 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: зі сторінки 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook»

Вихованці факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ тимчасово будуть командирами відділень.

24 курсантів із факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ Військової академії в Одесі проходять стажування на посадах командирів відділень львівської 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗСУ. Курсант Тарас Савченко запевнив: «Це неоціненний досвід проходити стажування у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді, адже усі військовослужбовці бригади мають бойовий досвід отриманий в ході проведення АТО і ми багато чого можемо навчитись у них, а стажування на посадах командирів відділень, дасть змогу безпосередньо кожному з нас відчути, що таке керувати підрозділом, невеликим, але підрозділом, адже в майбутньому ми, командири взводів, рот».

Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, на сторінці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували фоторепортаж із її військової частини.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка

15:46 26 березня 2020 р.

Мобільний застосунок контролюватиме місцезнаходження хворих на коронавірус

За тиждень можна буде отримувати сповіщення про можливий контакт з хворими через мобільний застосунок Дія, а самоізольовані громадяни - замовляти продукти чи ліки онлайн.

Рубрика: Наука і техніка