200 учасників війни на сході України стали курсантами львівської військової академії

12:40 1 вересня 2017 р.

  • 0


Фото: asv.gov.ua

Міністр оборони Степан Полторак наголосив у п'ятницю, 1 вересня, у Львові: «Тільки цього року до академії поступило 200 військовослужбовців, які є учасниками бойових дій на сході країни».

У п’ятницю, 1 вересня, міністр оборони України, генерал армії України Степан Полторак, привітав під час робочої поїздки на Львівщину курсантів і викладачів Національної академії сухопутних військ із початком навчального року. Керівник військового відомства наголосив при цьому: «З початку бойових дій на сході країни молоді хлопці, випускники академії та військовослужбовці, які проходили тут службу, захищали свою землю. Майже тисячу військовослужбовців, які проходять службу тут є учасниками АТО, триста військовослужбовців відзначені державними нагородами, дев’ять із них стали Героями України, 54 отримали нагороди посмертно. І зараз у строю – мужні, дорослі обличчя».

Міністр оборони також підкреслив: «Тільки цього року до академії поступило 200 військовослужбовців, які є учасниками бойових дій на сході країни. Викладачі, які навчають і виховують майбутніх офіцерів, брали участь у бойових діях. В академії створено й щодня покращуються усі умови для навчання. По усій Україні близько п’яти тисяч курсантів-першокурсників приступили до навчань. Це мужні люди, які для себе прийняли рішення, що немає важливішого завдання, ніж захист України.».

Степан Полторак  також зазначив: «Від вашого успішного навчання залежить майбутнє життя ваших підлеглих, виконання бойових завдань, ваше особисте життя. У навчанні перевага надаватиметься практичним заняттям, які будуть головною формою підготовки і мають бути основані на досвіді, отриманому під час ведення бойових дій в районі проведення АТО».

Міністр оборони також наголосив: «Ми заплатили надзвичайно високу ціну за цей досвід і не маємо права допускати помилки, які робились раніше. Сьогодні бюджет академії достатній, щоб забезпечити ефективну підготовку майбутніх офіцерів. Вірю, що у строю справжні патріоти і всі ми розуміємо, що якщо ми одягли форму і якщо присягали на вірність народові України, то ми маємо завершити ту справу, заради чого нас виховували і вчили, заради чого нас цінує та забезпечує держава — захистити рідну країну!»

Про це повідомили сьогодні, 1 вересня, в прес-службі міністерства оборони України.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:52 26 березня 2020 р.

Два сценарії фінішу навчального року для учнів України

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії.

Рубрика: Наука і техніка