20 липня у Львівській політехніці відкриють літню школу української мови і культури

14:00 17 липня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Крок до України – МІОК» в інтернет-мережі «Facebook»

«Крок до України» здійснюватимуть у понеділок з 10.00 у 204-й аудиторії головного корпусу національного університету на вулиці Бандери, 12.

«20 липня цього року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться відкриття традиційної літньої школи української мови і культури «Крок до України». 

Місце проведення: аудиторії 204 головного корпусу Національного університету на вулиці Бандери, 12. Початок: о 10.00», – повідомили сьогодні, 17 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка», де також розповіли в п’ятницю:

«Крок до України» зроблять українці з-за кордону

Що знає світ про Україну? Зазвичай інформація, за якою оцінюють українців за кордоном, упереджена, неповна або принаймні неоднозначна. Щоб змінити цю ситуацію, варто працювати на поширення позитивних знань про Україну за кордоном. Свій посильний внесок у цю справу робить і Міжнародний інститут освіти, культури та зв'язків з діаспорю Львівськоїполітехніки.

Літня школа «Крок до України» цьогоріч уже всьоме запрошує студентів на двотижневий курс до Львова. У програмі навчання – інтенсивний курс української мови, екскурсії, майстер-класи, перегляд українських фільмів і багато інших цікавих речей.

Серед учасників попередніх шкіл – українці з-за кордону, які є активними членами українських громад, відстоюють інтереси України у місцях свого проживання. Для них вивчення мови, історії, культури України – першочергове завдання, адже саме знання – їхня надійна зброя в ідеологічній боротьбі, яку веде сьогодні Україна на світовій арені. 

До участі у цьогорічній школі зголосилося 26 українців та іноземців з 12 країн: Аргентини, Білорусі, Болгарії, Бразилії, Казахстану, Німеччини, Польщі, Росії, Сербії, США, Хорватії, Чехії, а також зі Сходу України. Як зазначила директор інституту Ірина Ключковська, цього року ми ставимо перед собою амбітне завдання: «Пізнай Україну, її мову, культуру сам і розкажи правду про Україну своїм друзям, своєму оточенню, своїй країні».

dailylviv.com

До теми

17:25 24 листопада 2021 р.

На Львівщині студентам дають вісім видів премій, але всі - по 6 тисяч гривень

В університеті Франка сьогодні нагородили студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти, які брали участь у конкурсі на здобуття премії. Премії вручали у галузі природничих і технічних наук. Грошові винагороди та відзнаки отримали дві сотні студентів із різних закладів Львова. Сума кожної премії - 6000 грн.

Рубрика: Наука і техніка

09:21 22 листопада 2021 р.

Сьогодні до школи повернулись учні, але у Львові й далі фіксують досить високу смертність,- Москаленко

Сьогодні до школи повернулись учні і молодших, і старших класів. Але у Львові й далі фіксують досить високу смертність серед мешканців.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу