12 та 13 листопада будуть у Львові днями науки

15:30 7 листопада 2016 р.

Науковці запрошують львів’ян спільно провести 12-13 листопада в рамках осінніх днів науки «розумні вихідні» з демонстраціями, майстер-класами та науково-популярними лекціями одразу на трьох локаціях.

Про це повідомили сьогодні, 7 листопада, в прес-службі Львівської міськради. У ній також поінформували, що зокрема, Державний природознавчий музей НАН України на вулиці Театральній, 18 разом з Інститутом екології Карпат НАН України запрошує на лекційно-екскурсійну програму «Право на місто». 

Її організатори зазначили: «Право на місто належить не тільки нам! Сотні видів рослин, птахів і тварин мають не менші права. Вони «прийшли» у місто в пошуках захисту, домівки, тепла, їжі. Подекуди їх привезли з екзотичних країн як окрасу міських парків і скверів. А деякі дерева, якби могли говорити, перемогли и у конкурсі «корінний львів'янин». Коли Ваших пра-пра-бабусь ще й на світі не було, вони вже росли тут. Як усі вони виживають у Місті? Про молюсків, горобців, кажанів і не тільки, та, звісно, про сміття – слухайте на Науковому горищі музею, а наступного дня прийдіть на прогулянку-екскурсію з біологами Стрийським парком».

А Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького на вулиці Пекарській, 52 разом із біологічним факультетом Львівського національного університету імені Івана Франка та Інститутом біології тварин НААН запрошує на різноманітні демонстрації, де можна буде взяти участь у дослідженні барв осені – пігментів листя, перевірити натуральність продуктів, послухати лекції про стрес та невідомі ризики застосування пестицидів, а також відвідати майстер-класи по формуванню хірургічного шва та долікарській медичній допомозі. Окрім того, біологічний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка на вулиці Грушевського, 4 запрошує на демонстрації про таємниці мурашника та рослин, у яких все – навпаки, а також на лекцію та кіно про те, як досліджують комах.

Усі заходи у рамках днів науки будуть безкоштовними. Детальніше з їх програмою можна ознайомитись за плосиланнями http://dni-nauky.in.ua/programmes/Programme_2016_Lviv.pdf та https://www.facebook.com/events/1215804451796204/.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини