117 дітей відвідують у Львові додаткові групи садочка №39, – ЛМР

14:45 26 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Робимо все, щоб повернути орендовані приміщенні та відновити там роботу дошкільних закладів».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 26 лютого: «У Львові торік за кошти міського бюджету тривали активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків, а також проводилися роботи щодо збільшення кількості груп дошкільної освіти у діючих садках. До прикладу, у відновленому садочку №39 у серпні 2017 року закінчили роботи з відкриття чотирьох груп, де навчається 117 дітей».

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «Частина цього приміщення була проданою і власник приміщення провів ряд ремонтних робіт. Практично всі ремонтні роботи були виконані колишнім орендодавцем. За це він отримав місце в іншому приміщенні, а передав оцих чотирьох груп на баланс Галицько-Франківського відділу освіти і тут створений дошкільний навчальний заклад. За кошти міського бюджету була обладнана територія. Облаштування не тривало довше періоду восьми-дев’яти місяців. І, звичайно, що коли до цього садочка було зараховано 117 дітей, то це покращило ситуацію у цьому мікрорайоні. У спальних районах завжди є більшою потреба у місцях дошкільних навчальних закладів, аніж в центральній частині міста»,-

В управлінні освіти ЛМР запевнили: «Пріоритетним залишається максимальне охоплення дітей дошкільною освітою. У 90-х роках багато садків було продано та перепрофільовано. Тому ми робимо все, щоб повернути орендовані приміщенні та відновити там роботу дошкільних закладів. За останні роки вивільнено від оренди 13 приміщень колишніх садків, у яких відновлено роботу дошкільних груп або проводяться ремонтні роботи. Впродовж 2014-2017 років додатково відкрито 82 групи (сім груп – у 2014 році, 15 груп – у 2015-му, 36 груп – у 2016-му, 29 груп – у 2017-му), що дало змогу додатково охопити дошкільною освітою 2500 дітей».

Більше подробиць – на сайті Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

12:05 18 травня 2022 р.

У Львові дозволили літні табори: коли і де

Заклади позашкільної освіти Львова почали працювати за змішаною формою: онлайн і наживо. Вже з червня вони розпочнуть проводити літні табори.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу