117 дітей відвідують у Львові додаткові групи садочка №39, – ЛМР

14:45 26 лютого 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Робимо все, щоб повернути орендовані приміщенні та відновити там роботу дошкільних закладів».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 26 лютого: «У Львові торік за кошти міського бюджету тривали активні роботи з відновлення вивільнених від орендарів приміщень дитячих садків, а також проводилися роботи щодо збільшення кількості груп дошкільної освіти у діючих садках. До прикладу, у відновленому садочку №39 у серпні 2017 року закінчили роботи з відкриття чотирьох груп, де навчається 117 дітей».

Начальник управління освіти ЛМР Зоряна Довганик зазначила: «Частина цього приміщення була проданою і власник приміщення провів ряд ремонтних робіт. Практично всі ремонтні роботи були виконані колишнім орендодавцем. За це він отримав місце в іншому приміщенні, а передав оцих чотирьох груп на баланс Галицько-Франківського відділу освіти і тут створений дошкільний навчальний заклад. За кошти міського бюджету була обладнана територія. Облаштування не тривало довше періоду восьми-дев’яти місяців. І, звичайно, що коли до цього садочка було зараховано 117 дітей, то це покращило ситуацію у цьому мікрорайоні. У спальних районах завжди є більшою потреба у місцях дошкільних навчальних закладів, аніж в центральній частині міста»,-

В управлінні освіти ЛМР запевнили: «Пріоритетним залишається максимальне охоплення дітей дошкільною освітою. У 90-х роках багато садків було продано та перепрофільовано. Тому ми робимо все, щоб повернути орендовані приміщенні та відновити там роботу дошкільних закладів. За останні роки вивільнено від оренди 13 приміщень колишніх садків, у яких відновлено роботу дошкільних груп або проводяться ремонтні роботи. Впродовж 2014-2017 років додатково відкрито 82 групи (сім груп – у 2014 році, 15 груп – у 2015-му, 36 груп – у 2016-му, 29 груп – у 2017-му), що дало змогу додатково охопити дошкільною освітою 2500 дітей».

Більше подробиць – на сайті Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

10:10 20 вересня 2020 р.

На Львівщині українці десантувалися з американських «Скопів» (відео)

У межах українсько-американських міжнародних навчань Rapid Trident 2020 на Львівщину завітали американські «Скопи» – саме так перекладається назва конвертоплана «Оспрей».

Рубрика: Наука і техніка

19:50 19 вересня 2020 р.

Інформатика - англійською, а малювання - французькою: у Львові хочуть експериментувати

Зараз в Україні беруть за основу два вектори закордонної освіти: фінський і американський. Котрий з них підходить нам більше і які підводні течії вони містять?

Рубрика: Наука і техніка

18:20 19 вересня 2020 р.

Директор школи східних мов і бойових мистецтв розказав, як побороти сталінську систему освіти

Місцеві управління й департаменти освіти та навчально-методичні центри із надмірними штатами є тягарем «совка», і позбувшись їх, ми полегшимо життя педагогам і учням.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу