Заповненість ліжкової мережі області становить 55,2 %, - Орест Чемерис

15:13 20 жовтня 2020 р.

Фото до новини

Другий тиждень на Львівщині фіксують негативну динаміку щодо захворюваності на коронавірус.

Про це на брифінгу повідомив керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, пише Dailylviv.

«У нас, на жаль, уже другий тиждень відзначається негативна динаміка щодо захворюваності. Станом на сьогодні це - 1 550 хворих, що становить 55,2 % зайнятості ліжкової мережі. У реанімаційному відділенні перебуває 124 пацієнти, на апаратах ШВЛ – 37 пацієнтів»,-  розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

За його словами, найбільш заповненими медичними закладами є Центр легеневого здоров’я – 170 пацієнтів, Львівська обласна інфекційна лікарня - 182 пацієнти, Лікарня швидкої медичної допомоги – 215 пацієнтів, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи – 170 пацієнтів.

«Серед лікарень в районах області найбільше завантаженою є Стебницька лікарня - 96 пацієнтів. Також 112 пацієнтів перебувають у Стрийській міській клінічній лікарні»,- додав Орест Чемерис.

Медик вкотре закликав мешканців області бути свідомими та дотримуватись карантинних обмежень.

«На жаль, тенденції, які ми спостерігаємо є негативними. В нас є і приріст активних хворих, також збільшується кількість пацієнтів, які потребують стаціонарного лікування. Ситуація є контрольованою, проте хочу вкотре зазначити й звернутися до кожного, що зараз як ніколи слід бути вкрай обачними, дотримуватись маскового режиму, дистанції, гігієни», - наголосив Орест Чемерис. 

Заповненість ліжкової мережі області становить 55,2 %, - Орест Чемерис.

Сортування хворих: МОЗ оприлюднило план дій у разі погіршення епідситуації.

Президент назвав умову для запровадження в Україні жорсткого карантину.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів