Захворюванність на Cоvid-19 у лікарні швидкої допомоги росте

10:18 15 травня 2020 р.

101 працівник міських закладів охорони здоров’я захворів на COVID-19. Коронавірусну інфекцію діагностовано лабораторно. Як зазначив головний медик Львова Володимир Зуб в ефірі радіо «Люкс FM», 57 із них працюють у міській лікарні швидкої медичної допомоги.

За словами медика, лікарня швидкої допомоги не є базовою для надання допомоги хворим із коронавірусом. Але ризик інфікування серед медиків, тим не менш, є високою, оскільки серед пацієнтів лікарні — велика кількість людей із гострими патологіями, серед яких є й хворі на COVID-19.

«У нас є визначені установи, які приймають людей із підозрою на коронавірусну інфекцію. Це обласна інфекційна лікарня, 1-ша та 8-ма міські лікарні, пологовий будинок № 1, а також центр легеневого здоров’я і госпіталь ветеранів війн у Винниках, — зазначає Володимир Зуб. — Лікарня швидкої медичної допомоги не є базовою для надання допомоги хворим із коронавірусною пневмонією, але через неї проходить велика кількість пацієнтів із гострою патологією. Без сумніву, серед них є й інфіковані, яким надавали допомогу щодо гострої патології. Тому ризик інфікування там теж є».

Нагадаємо, працівники львівських лікарень, які інфікувались коронавірусом, отримують із міського бюджету по 20 тис грн.

Нагадаємо, за добу на Львівщині — 38 позитивних ПЛР-тестів, загалом 942 інфіковані коронавірусом.

dailylviv.com

До теми

11:01 13 травня 2021 р.

У Львівській області госпіталізували 93 особи з COVID-19. Статистика зі стаціонарів

За попередню добу із діагнозом COVID-19 по Львівській області госпіталізували 93 особи. Скеровано на самоізоляцію – 564 людини. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрали у 657 осіб. Померлих – 17 осіб.

Рубрика: Медицина

10:51 13 травня 2021 р.

Тест на антитіла до коронавірусу - маркетиговий хід,- головний санлікар

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко закликає українців відмовитися від проведення тестів на антитіла до коронавірусу без гострої потреби. Винятком лише може бути рекомендація лікарів до проведення таких досліджень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу