Захворюванність на Cоvid-19 у лікарні швидкої допомоги росте

10:18 15 травня 2020 р.

  • 0

101 працівник міських закладів охорони здоров’я захворів на COVID-19. Коронавірусну інфекцію діагностовано лабораторно. Як зазначив головний медик Львова Володимир Зуб в ефірі радіо «Люкс FM», 57 із них працюють у міській лікарні швидкої медичної допомоги.

За словами медика, лікарня швидкої допомоги не є базовою для надання допомоги хворим із коронавірусом. Але ризик інфікування серед медиків, тим не менш, є високою, оскільки серед пацієнтів лікарні — велика кількість людей із гострими патологіями, серед яких є й хворі на COVID-19.

«У нас є визначені установи, які приймають людей із підозрою на коронавірусну інфекцію. Це обласна інфекційна лікарня, 1-ша та 8-ма міські лікарні, пологовий будинок № 1, а також центр легеневого здоров’я і госпіталь ветеранів війн у Винниках, — зазначає Володимир Зуб. — Лікарня швидкої медичної допомоги не є базовою для надання допомоги хворим із коронавірусною пневмонією, але через неї проходить велика кількість пацієнтів із гострою патологією. Без сумніву, серед них є й інфіковані, яким надавали допомогу щодо гострої патології. Тому ризик інфікування там теж є».

Нагадаємо, працівники львівських лікарень, які інфікувались коронавірусом, отримують із міського бюджету по 20 тис грн.

Нагадаємо, за добу на Львівщині — 38 позитивних ПЛР-тестів, загалом 942 інфіковані коронавірусом.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:40 27 травня 2020 р.

Польща знімає маски

У Польщі знімають наступні обмеження пов'язані з коронавірусом. Пом'якшується режим носіння захисних масок. Відкриваються заклади культури і спортивно-оздоровчі об'єкти.

Рубрика: Медицина

Останні новини

Страдецькій горі зашкодить дорога Медведчука-Козака

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу