Юрій Шипов на 5 років став керівником Львівської психлікарні «Заклад» | Новини Львова

Юрій Шипов на 5 років став керівником Львівської психлікарні «Заклад»

13:39 4 червня 2020 р.

  • 0

Сьогодні, 4 червня під час сесії Львівської обласної ради депутати затвердили на посаду директора КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» Юрія Шипова.

Попередньо відбувся відкритий конкурс, за підсумками якого постійно діюча конкурсна комісія з проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних некомерційних підприємств Львівської облради рекомендувала кандидатуру Шипова Юрія Олександровича на цю посаду.

Контракт із ним укладуть терміном на 5 років.

Довідково:

Шипов Юрій Олександрович 1979 р.н., громадянин України; повна вища освіта за спеціальністю «Стоматологія», друга освіта за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування»,стаж професійної діяльності – 25 роки.

У 2006-2010рр. депутат Миколаївської районної ради V демократичного скликання, член комісії з питань охорони здоров’я і екології;

У 2010-2015рр. депутат Миколаївської районної ради VI демократичного скликання, голова комісії з питань молоді, спорту, культури і туризму;

З 2012р. і дотепер присяжний Миколаївського районного суду;

З 2014р. і дотепер  член колегії Миколаївської РДА;

З 2016р. по даний час депутат Тростянецької ОТГ VII демократичного скликання, голова комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства;

З 2020р. виконує обов’язки директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» та член Українського лікарського товариства у Львові.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:52 9 липня 2020 р.

У Львові друга смерть діагностів COVID-19

Сьогодні зафіксована друга смерть у міському відділі Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров'я.

Рубрика: Медицина

14:01 8 липня 2020 р.

Україна також хоче закупити ремдесивір у США

Препарат «Ремдесивір» одразу був включений українськими лікарями до протоколу лікування коронавірусної хвороби. Цей лікарський засіб не був доступний, але нині МОЗ веде переговори з американською компанією-виробником і розраховує на поставки його в Україну.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу