Виконком Львівської міськради спрямував на зарплату медикам 60 тисяч гривень

12:10 13 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 888

Виконавчий комітет ЛМР затвердив зміни до міського бюджету Львова на 2017 рік.

Про це повідомили сьогодні, 13 жовтня, у Львівській міськраді, де також конкретизували: «Згідно прийнятого рішення передбачено зміни до розподілу видатків та доходів міського бюджету Львова. Зокрема – спрямуваннякоштів районним адміністраціям на проведення благоустрою, поповнення статутного фонду ЛК «АТП №1».
Директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук розповів: «Даним проектом рішення пропонується додатково передбачити видатки на суму 11,9 тисяч гривень для оформлення посвідчення договору-пожертви на квартиру пані Ользі Ільків за рахунок зменшення видатків передбачених на послуги фінансового аудиту. Також пропонуємо виділити 60 тисяч гривень управлінню охорони здоров’я для забезпечення оплати заробітної плати. Це буде перерозподіл коштів, за рахунок зменшення видатків на інші заходи».
Про це поінформували сьогодні, 13 жовтня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:45 22 червня 2018 р.

У Львові – катастрофічна ситуація з наданням екстреної медичної допомоги, – Федорів

Оксана Федорів з медичної мережі «Добробут» попередила: «У Львові сталася катастрофічна ситуація у забезпеченні жителів та гостей міста наданням екстреної медичної допомоги».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1002

15:05 19 червня 2018 р.

Львівські медики навчаються у «Літній школі»

Львівські медики беруть участь у проекті «Літня школа 2018. Трансформація системи охорони здоров'я: Східна Європа», яка триває цього року в Чернігові.

Рубрика: Медицина

  • 1
  • 612