Виконавчий комітет Львівської міської ради знайшов кошти на оздоровлення дітей учасників війни

16:18 18 травня 2015 р.


Фото: erve.ua

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову»: «На кожну дитину буде скеровано близько 2,8 тисячі гривень на оздоровлення, і вже батьки будуть визначати, як саме їх використати для дитини».

Сьогодні, 18 травня, виконком Львівської міської ради погодив рішення про зміни до міського бюджету Львова на 2015 рік, у якому йдеться про зміни видатків міського бюджету. Зокрема, одним із важливих рішень є надання коштів на оздоровлення дітей учасників АТО.

Міський голова Львова.Андрій Садовий зазначив: «Це робиться для того, щоб не обирати, кому з дітей надати ці кошти, а дати їх усім дітям з тих сімей, де батьки перебувають в зоні бойових дій. Тому на кожну дитину буде виділено близько 2,8 тисяч гривень на оздоровлення, і вже батьки будуть визначати, як саме їх використати для дитини».

Про це повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:56 29 жовтня 2020 р.

У Львові розглядають розгортання резервних ліжкомісць у поліклініках

Упродовж останніх тижнів в Україні фіксують збільшення кількості захворілих на COVID. Тож на випадок критичного зростання кількості пацієнтів, які будуть потребувати стаціонарної допомоги, зараз місто розглядає різні варіанти для розгортання резервних ліжкомісць у медичних закладах, зокрема поліклініках.

Рубрика: Медицина

14:58 29 жовтня 2020 р.

Відставка керівника МОЗ та посилення карантину в Україні в ІV кварталі-2020, - опитування

Експерти вважають, що у ІV кварталі поточного року цілком імовірна відставка міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також можливе запровадження жорстких карантинних обмежень, як навесні.

Рубрика: Медицина

10:39 29 жовтня 2020 р.

За останню добу на Львівщині - 404 нові випадки коронавірусу

Як повідомила заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна, станом на 08.00 год. у Львові та на Львівщині підтверджено 28889 випадки інфікування коронавірусом, з них 831 — летальні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу