Волонтери передали львівській військовій академії медичне обладнання

10:50 25 січня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Завдяки львівським волонтерам вихованці Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного опановуватимуть навики з тактичної медицини за допомогою сучасних медичних манекенів.

Про це повідомили у львівському вищому військовому навчальному закладі, де також поінформували: «Обладнання, яке допоможе майбутнім офіцерам більш ефективно вивчити особливості надання першої медичної допомоги в бойових умовах, передали до військовому вишу активісти та волонтери Громадського формування «Народна самооборона Львівщини». Завітавши до стін навчального закладу, небайдужі львів’яни підготували для офіцерів та курсантів унікальну театралізовану виставу – різдвяний вертеп, де окрім традиційних персонажів, грають «президент Росії Путін», «п’яні проросійські найманці терористичних «ЛДНР», символічні представники Європи, США й Туреччини, а також «сучасний український воїн».

«Останній, до слова, в кульмінаційний момент вертепу карає «злобного карлика» за його злочини проти України, і, навіть, «Смерть» осуджує вчинки російської влади та не віднімає життя в українських захисників, а встає на їхній захист та забирає зі собою самого кремлівського тирана. До речі, цей непересічний різдвяний вертеп, акторами якого є самі волонтери, також тричі виступав для українських воїнів в зоні проведення АТО», – зазначено також у повідомленні.

«Отримавши бурхливі оплески за свій виступ, волонтери передали Національній академії сухопутних військ сучасні медичні манекени та інше обладнання, яке призначене для проведення занять з тактичної медицини. За словами керівника Центру забезпечення військових ГО «Народна самооборона Львівщини» Ірини Яремко, це обладнання передав волонтеру організації Оксані Клим професор Гарвардського університету доктор Генадій Фузайлов, який відомий тим, що допомагає лікувати українських дітей у кращих клініках США», – йдеться також у повідомленні.

Ірини Яремко також розповіла: «Ми ж вирішили скерувати манекени саме до Національної академії сухопутних військ, бо знаємо, що тут в цьому насправді є нагальна потреба. Адже саме в цьому навчальному закладі готують офіцерів та інших військових фахівців для Вітчизняної армії».

Своєю чергою, в.о. начальника медичної служби академії, майор медичної служби Микола Костинюк, запевнив: «Це обладнання одразу потрапить на заняття до курсантів. Під час підготовки майбутніх офіцерів в нашій Академії ми надзвичайно велику роль відводимо досвіду проведення АТО. А цей досвід неодноразово доводив, що кожен військовослужбовець повинен вміти кваліфіковано та своєчасно надавати першу медичну допомогу своїм товаришам на полі бою чи в іншій екстремальній ситуації, — розповів офіцер. А наші випускники ще й вчитимуть цьому своїх підлеглих. Застосування цих манекенів дозволить в рази підвищать ефективність проведення занять з тактичної медицини».

Про це повідомили на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепортаж із вищого військового навчального закладу.

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу