Вірус мутує. На Львівщині спостерігаємо все важчі форми пневмонії,- медик

14:47 18 серпня 2020 р.

На Львівщині і надалі зберігається складна епідситуація.

Про це сьогодні, 18 серпня, під час брифінгу повідомив керівник обласного штабу із ліквідації надзвичайної ситуації, керівник Центру екстреної медицини  Львівської області Андрій Васько, пише DailyLviv.

«Станом на сьогодні, у Львівській області виявлено понад 12 тисяч випадків захворювання мешканців на коронавірусну інфекцію. З них, на превеликий жаль, понад 300 осіб – померли. Зараз ми можемо констатувати про значне навантаження на медичну систему, на стаціонарний сегмент лікування пацієнтів з ковідом.  Кількість людей, які лікуються у стаціонарах, є стабільно високою і щоденно зростає», - зазначив Андрій Васько.

За його словами, важкість пацієнтів, які перебувають у лікарнях із підтвердженим діагнозом, збільшилась. Це пов’язано не тільки із кількістю людей, які захворіли.

«Також ми повинні зрозуміти, що вірус мутує. Відтак, ми спостерігаємо все важчі форми пневмонії у наших пацієнтів. Львівська обласна державна адміністрація та Обласний штаб вкотре наголошує на необхідності дотримання карантинних заходів та усіх обмежень,  які діють на територіях», - додав керівник Штабу.

Нагадаємо, що місто Самбір віднесли до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Обмеження почали діяти із 17 серпня. Таке рішення було прийнято Центральною комісією з питань ТЕБ і НС на засіданні 13 серпня.

Додамо, Львівська і ще 12 областей не готові послабити карантин.

Нагадаємо, самбірські депутати відмовилися виконувати рішення Києва про епідемнебезпеку (відео).

dailylviv.com

До теми

16:04 20 січня 2022 р.

Дитячий медцентр у Львові прийме у 2022 році вдвічі більше дітей з нирковими захворюваннями

У 2022 році у Західноукраїнському спеціалізованому медичному дитячому центрі планують і надалі розвивати органну дитячу трансплантацію, яку розпочали минулого року. Також у Центрі планують провести трансплантацію кісткового мозку у дітей.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу