В Україні створять електронний реєстр листків непрацездатності

11:24 29 листопада 2018 р.


Фото: rada.gov.ua

Уряд ухвалив 28 листопада рішення про створення електронного реєстру листків непрацездатності.

До 1 лютого має бути сформоване положення про цей реєстр. Планується, що вже у 2019 році електронні «лікарняні» повністю замінять паперові.

Пацієнт буде так само отримувати лікарняний у лікаря. Оформлення і продовження листків тимчасової непрацездатності має стати зручним для лікаря і пацієнта.

Правила контролю мають бути осучаснені, а сам бланк – стати електронним. Лікар більше не витрачатиме час на зайву паперову роботу, а зможе зосередитись на питаннях здоров’я пацієнтів. А хворі не мають бігати по кабінетах і збирати печатки на «лікарняному».

У міністерстві охорони здоров’я України створено робочу групу, яка має погодити деталі роботи системи. До групи зокрема увійшли представники міністерства охорони здоров’я України, міністерства соціальної політики, Фонду соціального страхування, Пенсійного Фонду, НСЗУ, державного підприємства «Електронне здоров’я», представники Федерацій профсоюзів і роботодавців, представники урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

Електронний реєстр листків непрацездатності діятиме на базі Реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування. Про це повідомили в четвер, 29 листопада, в прес-службі міністерства охорони здоров’я України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу