В Україні є 35 тисяч ліжок для хворих на коронавірус, - міністр

12:27 4 вересня 2020 р.

На початок вересня у 315 закладах охорони здоров’я, які надають допомогу хворим на COVID-19, наявні 26 тисяч ліжок, а в резерві – ще 213 лікарень, готових прийняти ще 9 тисяч хворих на COVID-19.

Про це сьогодні, 4 вересня, відзвітував перед Верховною Радою щодо проміжних результатів боротьби з COVID-19 міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він також наголосив, що МОЗ відновило роботу лабораторних центрів і суттєво збільшило кількість тестувань.

«За 5 місяців ми відновили роботу лабораторних центрів (з 4 до 69) і збільшили кількість ПЛР-тестувань на добу з 200 до майже 25 тисяч. І продовжуємо набирати обертів. Загальне число зроблених тестів вже складає близько 1 млн 700 тисяч», - повідомив Міністр.

Він також зазначив, що змінилася ситуація із захворюваністю медиків на COVID-19. Наразі кількість лікарів, які захворіли, зменшилася майже у 4 рази.

«На 2 вересня на коронавірусну хворобу захворіло 11 498 медичних працівників (9,1% від усіх), у тому числі 93 випадки призвели до летальних наслідків. Завдяки нашим діям середньотижнева частка медичних працівників у захворюваності на COVID-19 зменшилася з 20,08% до 4,98% станом на зараз», – наголосив Максим Степанов.

Він також зазначив, що наразі всі медичні працівники, які працюють із хворими на COVID-19, отримують доплати в розмірі 300%. Є поодинокі випадки скарг на невиплату цих коштів, але Міністерство оперативно розв'язує ці проблеми.

«Коли я очолив Міністерство, у країні були шалені проблеми із забезпеченням засобами індивідуального захисту медиків. Цей дефіцит ліквідовано. На початок осені на залишках у лікарнях є понад 1,4 млн костюмів та халатів (у середньому тримісячне забезпечення), майже 5 млн масок та 1,3 млн респіраторів, а також 5,4 млн рукавичок», – підсумував Максим Степанов.

Додамо, сьогодні весь склад облради буде здавати ПЛР-тести: масове захворювання на Covid-19.

У мерії на коронавірус протестували 50% працівників. Сесія буде з особливими заходами безпеки.

Оновлено зони карантину: на Львівщині - 3 міста і 5 районів - у помаранчевій.

dailylviv.com

До теми

13:18 28 липня 2021 р.

Звільнили від ракової пухлини: відомого львівського ресторатора прооперували у Дюссельдорфі

Відомого львівського ресторатора Вардкеса Арзуманяна успішно прооперували у німецькому Дюссельдорфі. Будь-яких залишкових явищ і метастазів - не виявлено.

Рубрика: Медицина

10:26 28 липня 2021 р.

Кортикостероїди і дексометазони у лікуванні ковіду ослаблюють імунну систему до інших вірусів,- лікар у Львові

28 липня у світі відзначають Міжнародний день боротьби з гепатитами. Як розповів на брифінгу щодо епідситуації в області Володимир Кальчук, завідувач сьомого відділення Львівської обласної клінічної інфекційної лікарні, пандемія коронавірусу вплинула і на стан захворюваності на гепатити, що дасться взнаки з часом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу