Уряд спрямував на ремонт Львівського перинатального центру ще п’ять мільйонів

16:15 5 жовтня 2018 р.

  • 0
  • 423


Фото: leopolis.news

У Львівській ОДА запевнили: «На продовження робіт з реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру (другого пускового комплексу) обласний бюджет отримав черговий транш субвенції в сумі п’ять мільйонів гривень із загального фонду держбюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

«Всього на цю мету вже перераховано управлінню капітального будівництва облдержадміністрації, як головному розпоряднику, кошти в сумі 20,1 млн грн із передбачених 30 мільйонів гривень річних призначень». Надійшли кошти з державного бюджету ц на фінансування робіт із заміни ліфтів у лікувальному закладі «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», які перераховані департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в сумі 1,8 млн гривень, або 67 відсотків із передбаченого обсягу субвенції на рік», – поінформували також у Львівській ОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:55 18 жовтня 2018 р.

Львівщина отримала ще 924 «пакунки малюка»

В облдержадміністрації запевнили: «18 жовтня Львівська область одержала четверту та п`яту партію «пакунків малюка» у кількості 924 штуки».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 363

11:15 12 жовтня 2018 р.

Заклади первинної медичної допомоги у Львові фінансуватимуть залежно від кількості пацієнтів

Керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб запевнив: «З жовтня кожен медичний заклад Львова, який надає первинну допомогу, фінансуватиметься залежно від кількості та віку пацієнтів, яких обслуговує».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 402