Уряд дав негайне доручення - розгорнути 25 тисяч ліжкомісць за межами лікарень

20:59 4 листопада 2020 р.

Фото до новини

25 тисяч додаткових ліжкомісць треба негайно готувати в спорткомплексах, виставкових залах та інших приміщеннях.

Таке доручення в середу, 4 листопада, дав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на селекторній нараді з керівниками областей щодо ситуації з поширенням COVID-19 на території України.

Про це інформує Урядовий портал.

«Нам потрібно 25 тисяч додаткових ліжкомісць у спорткомплексах, виставкових залах і всіх інших приміщеннях, які обладнані всім необхідним, без потреби в ремонтах, з теплом, де ми можемо приймати людей. Питання «якщо вони будуть потрібні» не стоїть. Їх треба починати готувати під додаткові ліжкомісця. Без обговорень», — підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр додав, що голови облдержадміністрацій мають зробити всі ці речі негайно. «Це невідкладне доручення. Треба рухатися дуже швидко й оперативно», — наголосив він.

Під час наради голова Рівненської ОДА звернувся до МОЗ щодо надання ліцензії на використання медичного кисню «Рівнеазот». Максим Степанов відзначив, що після отримання відповідного звернення від підприємства Міністерство охорони здоров’я проведе необхідні процедури за два дні.

Прем’єр-міністр закликав голів обласних державних адміністрацій шукати найпростіші способи для постачання кисню до точок підключення, щоб якнайшвидше підключити ліжка без проведення будівельних робіт.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів