Угорщина передасть Львівському обласному центру медицини катастроф допомогу на $40 тисяч

18:22 22 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі ЛОДА, обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримає низку медичних приладів, 28 882 коробок антигіпертензивних таблеток, а також спеціальний манекен і монітор.

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 22 квітня, «Щоденному Львову»:

«Угорщина надасть гуманітарну допомогу «Львівському обласному Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф». Про це йшлося у середу, 22 квітня, під час зустрічі голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки з Послом Доброї волі Мальтійської служби допомоги Угорщини, дружиною Президента Угорщини Анітою Герцег.

«Цей візит символізує солідарність угорського народу з українцями», – сказала дружина Президента Угорщини.

Аніта Герцег наголосила, що Угорщина підтримує та виконує санкції, що схвалив Євросоюз. Водночас вона висловила співчуття родинам, які втратили своїх близьких під час проведення АТО та зазначила, що її країна запрошує українських військових на лікування та реабілітацію до Угорщини.

Зі свого боку Олег Синютка наголосив, що для українців важливою є спільна позиція об'єднаної Європи щодо подій на Сході України. «Ми завжди відчуваємо Вашу підтримку. Те, що Ви робите сьогодні заслуговує глибоких слів вдячності. І це дуже символічно, що Ви надаєте допомогу саме у галузі охорони здоров'я», – сказав Олег Синютка.

За нагоди керівник Львівщини запропонував організувати промотур для угорських журналістів. «Це дасть змогу відкрити для туристів наш край та продемонстувати безпеку на Львівщині», – підсумував очільник Львівської ОДА.

У рамках візиту на Львівщину Аніта Герцег відвідала «Львівський обласний Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», де вручила символічний сертифікат гуманітарної допомоги. Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримає низку медичних приладів, 28 882 коробок антигіпертензивних таблеток, а також спеціальний манекен і монітор. Загальна вартість гуманітарної допомоги складає понад 40 тисяч доларів США.

Окрім цього, Аніта Герцег поспілкувалася з колективом Центру, ознайомилася з результатами українсько-угорської співпраці та оглянула навчально-тренувальну базу.

Довідка

Загальна кількість бригад екстреної медичної допомоги КЗ ЛОР ЛОЦ ЕМД МК складає 108 бригад, у тому числі 23 лікарських і 85 фельдшерських. За 2014-й рік здійснено 216 008 викликів. У середньому за добу у Львівській області бригади здійснюють 1 100-1 200 викликів.

Співпраця з медичною службою Угорського Мальтійського ордену розпочалася у 2013 році. Результатом було проведення циклу навчань угорськими колегами, які з числа українських лікарів підготували інструкторів з навчання навичкам базового рівня надання медичної допомоги та користування автоматичним зовнішнім дефібрилятором.

З 21 до 24 січня 2014 року за сприяння Угорської Мальтійської Служби Допомоги, працівники станції (55 осіб) проходили курси з «Основ реанімації (CPR/BLS) та користування зовнішнім дефібрилятором (AED)», за стандартами Європейської Ради Реанімації, після яких отримали сертифікат відповідного взірця. Також двоє працівників Станції пройшли курс навчання та отримали сертифікат «Інструктора основ реанімації (CPR/BLS) та користування зовнішнім дефібрилятором (AED)», програма KUM/10654/2013/ADM».

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу