Учасники пробігу «З вірою в серці» у Львові зібрали 21915 гривень на медичне обладнання

18:00 2 грудня 2015 р.


Фото: зі сторінки «Пробіг «З вірою в серці» в інтернет-мережі «Facebook»

Львівська міська дитяча клінічна лікарня отримає кардіологічне обладнання.

«За підтримки управління молоді, сім’ї та спорту у вересні 2015 року у Львові пройшов вже традиційний легкоатлетичний забіг «З вірою в серці». Участь в пробігу взяли понад 600 небайдужих львів’ян, завдяки яким було зібрано 21 915 гривень. Відтак було придбано необхідне медичне обладнання для відділення новонароджених Львівської міської дитячої клінічної лікарні на вулиці Орлика», – повідомили сьогодні, 2 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради , де також поінформували:

«А в четвер, 3 грудня, в приміщенні Львівської міської дитячої клінічної лікарні відбудеться брифінг організаторів заходу та офіційна передача обладнання лікарні. До слова, лікарі вже пройшли необхідне навчання по роботі з обладнанням.

Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер розповів: «Допомагати легко. Дуже приємно бачити результати спільної роботи. Ще зовсім недавно, у вересні, ми спільно з компанією «Данон» організовували традиційний легкоатлетичний забіг «З вірою в серці» і ось вже зараз за зібрані кошти відбувається передача медичного обладнання для реанімації новонароджених діток. Кожна людина, яка просто пробігла парком в рамках забігу, долучилася до придбання цього устаткування».

За зібрані кошти, а також кошти партнерів проекту, було придбано надзвичайно необхідне обладнання, а саме: ультракомпактний монітор пацієнта з неонатальними датчиками (NST) «PRIZ» M3 (2 шт.), пульсоксиметр «Nellcor Bedside Sp 02» (чотири штуки), набір електродів «SKINTACT EKl», багаторазові датчики «Nellcor Bedside Sp 02». Заступник головного лікаря з медичних питань Львівської міської дитячої клінічної лікарні Роман Герега розповів також:

«Найважливіше – врятувати життя новонароджених. Дорослий може скаржитися і розповісти, що його болить. Цього не може зробити новонароджена дитина. Тому апаратура для цього має бути дуже надійна і якісна.

Ця діагностично-контролююча апаратура, яку ми отримали завдяки благодійному забігові «З вірою в серці», контролює життєво важливі функції організму реанімаційних хворих. З допомогою цього обладнання ми можемо контролювати основні функції організму дитини: дихання, серцебиття, артеріальний тиск і насичення киснем крові (сатурація).

Для наших пацієнтів це надзвичайно важливо. Плюсом цієї апаратури є те, що ми можемо чітко виставити показники життєво-необхідних параметрів новонародженої дитини, і якщо вони починають відхилятися від норми, спрацьовує сигнал і одразу до дитини на допомогу підходять лікарі. Ми використовуємо це обладнання практично цілодобово, одні маленькі пацієнти одужують, а інших одразу підключаємо до апаратури».

Пробіг «З вірою в серці!» був започаткований компанією «Данон» в Україні з метою знизити смертність немовлят з кардіологічними захворюваннями. П’ять років у цифрах: 16 пробігів, 57 345 учасників, більш ніж 1,6 млн. гривень, придбано медичного-обладнання, завдяки якому сотні немовлят пройшли обстеження. Пробіг «З вірою в серці-2015» здійснюється за підтримки партнерів компанії «Данон» в Україні: компанії «Нутриція Україна», мережі АЗК WOG, БФ «Відкриті серця України», МБФ «Українська Біржа Благодійності», Європейської Бізнес Асоціації, Радіо Аристократи».

dailylviv.com

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу