У В'єтнамі виявили більш заразний тип коронавірусу: з курортного Дананга евакуюють 80 тис. туристів

18:29 27 липня 2020 р.

Фото до новини

Влада В'єтнаму оголосила про евакуацію 80 тисяч туристів з курортного міста Дананг в зв’язку зі спалахом більш заразного типу коронавірусу.

Як повідомили в урядовій газеті, чотири з п’яти випадків COVID-19, підтверджених минулими вихідними, пов’язані з трьома лікарнями в Дананзі, пише Еспресо.

За словами виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Нгуєна Тхань Лонга, геномний аналіз показав, що в місті поширюється новий тип COVID-19, який є більш заразним.

За минулі вихідні коронавірус підтвердили у трьох жителів Дананга і одного жителя сусідньої провінції Куангнаме. Два пацієнти перебувають у важкому стані і потребують підключення до апаратів штучної вентиляції легенів.

Щоб запобігти поширенню коронавірусу, влада зобов’язала пройти двотижневий карантин всіх, хто пов’язаний з вищезгаданими лікарнями.

За інформацією Reuters, до вечора понеділка, 27 липня, в Дананзі виявили ще 11 заражених коронавірусом.

В аеропорту Дананга в зв’язку з масовим виїздом утворилися величезні черги. Для евакуації туристів, в основному в'єтнамців, треба не менш ніж чотири дні. З Дананга щодня виконують близько 100 рейсів до 11 в'єтнамських міст.

Після повернення з Дананга в інші райони країни туристам доведеться вирушити на карантин на 14 днів.

Нагадаємо, що 25 липня у В'єтнамі повідомили про перший за більш ніж три місяці випадок зараження коронавірусом, який не був ввезений в країну з-за кордону.

Всього з початку пандемії у В'єтнамі було зареєстровано 431 випадок зараження коронавірусом і жодного летального.

Додамо, Covid-19: закрито 37 нічних клубів, скасовано хресну ходу до Дня Хрещення Русі

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини