У Польщі виявили коронавірус у двох українців

15:45 16 березня 2020 р.


Фото: pravda.com.ua

Міністерство охорони здоров’я Польщі підтвердило інформацію про 25 нових випадків коронавірусу, зокрема – у двох громадян України.

Про це повідомило інтернет-видання «Європейська правда» з посиланням на «Wprost». За інформацією відомства, дев’ятеро людей захворіли у Нижній Сілезії (Вроцлав і Валбжих), п’ятеро – у Мазовецькому воєводстві (Варшава), троє – у Великопольскому воєводстві (Каліш та Познань), по двоє – в Ополе, Сілезькому й Підкарпатському воєводстві та Лодзі.

Двоє людей, інфікованих в Сілезькому воєводстві, є громадянами України. Одному діагноз був поставлений в місті Тихи, а іншому – в Цєшині. Пацієнта з інфекційного відділення лікарні в Цєшині відправили додому на ізоляцію в хорошому стані здоров'я. Відомо, що він приїхав з Німеччини.

«Другий пацієнт госпіталізований в лікарню в Тихи – він приїхав з України, ймовірно, джерело інфекції було там», – сказала прессекретар Сілезького воєводства Аліна Кучержевська.

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині пропускають до Польщі в двох пунктах пропуску.

dailylviv.com

До теми

15:57 29 вересня 2020 р.

Львівщина просить у Києва гроші на COVID-19

Львівська обласна рада звернулася до Національної служби здоров’я України з проханням надати медичним закладам Львівщини додаткових 80 млн грн для лікування хворих на COVID-19.

Рубрика: Медицина

13:48 28 вересня 2020 р.

Родині лікаря зі Львівщини, який помер внаслідок SARS-CoV-2, виплатили більше 1,5 млн грн

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу