У Польщі отримали дві дози вакцини проти коронавірусу понад 2 млн осіб, а в Україні - 2 особи

14:10 30 березня 2021 р.

У понеділок увечері в Польщі перевищено поріг 2 мільйонів людей, які отримали дві дози вакцини проти коронавірусу.

Голова Канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик повідомив, що в понеділок увечері, 29 березня, в Польщі перевищено поріг 2 мільйонів людей, які отримали дві дози вакцини проти коронавірусу. Водночас службовець звернувся з закликом до тих людей, для яких зараз проводиться реєстрація, щоб зареєструвалися на конкретні дати.

Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv

Минулого тижня у Польщі почалася реєстрація на щеплення людей, яким за 60. За словами Міхала Дворчика, лише після Великодня «буде розпочато реєстрацію нових груп або наступних річників для щеплень».

До цього часу найбільшою перешкодою для вакцинації поляків була доступність препаратів. Однак у середині квітня до Польщі, ймовірно, прибуде вакцина компанії Johnson&Johnson, яка, згідно з повідомленнями уряду, має значно прискорити процес вакцинації.

Польща очікує доставки 7 мільйонів вакцин – приблизно стільки, скільки протягом першого кварталу. У понеділок до Польщі було доставлено 507 тис. вакцин Pfizer, а завтра мають бути доставлені 660 тис. вакцин AstraZeneca.

Водночас, за даними порталу Our World in Data Оксфордського університету, станом на ранок понеділка Сербія і Мальта – єдині дві європейські країни, де дві дози вакцини проти коронавірусу отримало понад 10 відсотків населення. Польща у цьому рейтинг перебуває на 10-ій сходинці – 5,25 відсотків населення.

За інформацією порталу, у Сербії, де живе майже 7 мільйонів людей, дві дози вакцини отримало 12,7 відсотків населення. На Мальті, де живе трохи більше 500 тисяч осіб, дві дози препарату отримало понад 11 відсотків людей.

Третє місце у цій статистиці посідає Туреччина (понад 82 млн жителів) – 8,2 відсотки вакцинованих двома дозами.

Польща у цьому рейтингу є на 10-ій сходинці – 5,25 відсотків населення. Потім йдуть, зокрема, Велика Британія – 5 відсотків, Італія – 4,8 відсотки, Німеччина – 4,6, Швеція - 4,5 і Франція – 4 відсотки.

З погляду вакцинації щонайменше однією дозою абсолютним лідером у Європі є Велика Британія - там понад 33 млн осіб отримало першу ін’єкцію препаратом проти коронавірусу. Другою є Туреччина – понад 14,5 млн, третя - Німеччина – 12,3 млн. Польща є на восьмій сходинці – понад 5,8 млн.

Нагадаємо, що в Україні 212 898 людей щеплено від початку вакцинальної кампанії, з них отримали 1 дозу – 212 896 осіб, завершили вакцинацію (отримали 2 дози) –  2 особи. Про це сьогодні повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. 

При в’їзді до Польщі запроваджують обов’язковий карантин

Польща запроваджує національний локдаун

Варшаві важко перелічити українців, які хочуть залишитися в Польщі на триваліший період

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу