У міськраді закликають львів’ян не зволікати з вибором лікаря

16:00 11 травня 2018 р.

  • 0
  • 1407


Фото: city-adm.lviv.ua

Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб запевнив: «З наступного тижня будуть консультативні пункти, в яких інформуватимуть щодо вибору лікаря».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 11 травня: Управління охорони здоров’я Львівської міської ради закликає усіх містян не зволікати з вибором лікаря первинної допомоги. Бо чим швидше почати пошуки «свого» лікаря – тим більше вибору і впевненості, що саме цей лікар вам підходить. А якщо уже знайшли чи маєте лікаря, якому довіряєте – не зволікайте і підпишіть з ним декларацію. На цьому наголосив під час брифінгу начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб».

Володимир Зуб також розповів: «Всі заклади охорони здоров’я, в яких можна підписати декларацію з лікарем, є позначені наліпками «Тут можна обрати свого лікаря», і в кожному закладі розміщена інформація про сімейних лікарів – досвід роботи, освіта тощо. З наступного тижня ми робимо консультативні пункти біля реєстратури закладів, де спеціально підготовлений медичний працівник буде консультувати, інформувати мешканців, які приходять в поліклініку, як підписати декларацію, що для цього потрібно. Також вся інформація про сімейних лікарів розміщена на сайтах наших установ, поширюється у соціальних мережах. Тому закликаємо не зволікати з вибором свого лікаря».

«Від початку кампанії «Лікар для кожної сім’ї» декларацію з обраним лікарем у Львові уже підписали 105 тисяч містян (це близько 14% від приписного населення Львова), і кожного дня ця цифра зростає. Головними обов’язками лікаря первинної допомоги є динамічне спостереження за станом здоров’я пацієнтів, проведення діагностики та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, надання невідкладної медичної допомоги при гострих станах і раптових погіршеннях, які не потребують екстреної спеціалізованої допомоги», – поінформували також у міськраді.

«Він також вестиме пацієнтів із хронічними захворюваннями, неускладнену вагітність, проводитиме профілактичні втручання, в т. ч. вакцинацію відповідно до календаря профілактичних щеплень. Крім обстеження, профілактики і лікування найпоширеніших хвороб і травм, лікар буде виписувати рецепти на ліки, видавати медичні довідки та лікарняні листки», – запевнили у міськраді.

«У межах медичних послуг з надання ПМД, проводяться такі лабораторні та інструментальні діагностичні дослідження – загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою; загальний аналіз сечі; глюкоза крові; загальний холестерин; вимірювання артеріального тиску; електрокардіограма; вимірювання ваги, зросту, окружності талії; швидкі тести на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити. В разі необхідності, лікар первинної медичної допомоги скеровуватиме пацієнта до вузьких спеціалістів, фахівців вторинної чи третинної допомоги», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:55 6 грудня 2018 р.

На об’єднавчому соборі православних українців ухвалюватимуть статут єдиної церкви

Заступник голови адміністрації президента Ростислав Павленко не виключив, що Об'єднавчий собор може тривати від кількох годин до кількох діб, але є сподівання на «оптимістичний сценарій».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 378