У Медичну раду Львова запросять Супрун, Березюка, Самчука, – Садовий

22:39 11 лютого 2020 р.

  • 0

Мерія Львова спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією («IFC») планує реалізувати пілотний інвестиційний проект в галузі охорони здоров’я. Про це сьогодні говорили в Ратуші під час зустрічі міського голови Андрія Садового та профільних керівників із делегацією Міжнародної фінансової корпорації.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Власне, акцент робитимуть на фінансуванні лікарень з великими потребами реінвестування в інфраструктуру та обладнання.

Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, зараз у Львові активно працюють і працюватимуть над менеджментом в медицині, оптимізацією приміщень та формуванням якісної команди фахівців. Також, з його слів, зараз працюють над створенням Медичної ради у Львові, куди запросять провідних фахівців та менеджерів, як от Уляна Супрун, Олег Березюк, Олег Самчук та ін. Попередньо, така рада, як стратегічний інститут, має запрацювати у березні цього року.

«Моє завдання — щоб рівень медичного обслуговування був на найвищому рівні, щоб був медичний туризм, щоб до нас приїжджали лікуватися з усього світу. Якісна медицина — це завдання номер один для мене», — акцентував мер Львова Андрій Садовий.

«Ми дуже раді допомогти. Зараз вивчаємо, як і коли можемо інвестувати. В Україні плануємо реалізувати 5 таких інвестиційних проектів», — зауважила Карін Башонжі, старша спеціалістка з інвестицій IFC.

Зокрема, під час візиту до Львова іноземна делегація відвідала декілька міських лікарень, серед яких — міська дитяча клінічна лікарня, клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, 4-та міська клінічна лікарня, 8-ма міська клінічна лікарня.

Довідка

Ініціатива реалізується на підставі Меморандуму про взаєморозуміння, підписаного Прем'єр-міністром України та IFC у жовтні 2019 року, і спрямованого на визначення пріоритетних проектів для ДПП (державно-приватне партнерство), у тому числі в галузі охорони здоров'я.
Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/science-and-health/medicine/276039-ifc-investuvatyme-v-proekty-haluzi-okhorony-zdorovia-lvova

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:15 19 лютого 2020 р.

У Львові затвердили комплексний план протиепідемічних заходів щодо коронавірусу

У Львівській міськраді затвердили «Комплексний план протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, на територію Львова, Винників, Брюховичіі і Рудного у 2020 році».

Рубрика: Медицина