У Львові звітували медики Національної гвардії України

14:18 2 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Кожен із учасників зборів доповів про стан лікувально-профілактичної роботи медичних служб.

На базі 45-го полку Національної гвардії України Західного ОТО відбулись навчально-методичні збори з начальниками медичних служб військових частин. Збори розпочались з заслуховування начальників медичної служби військових частин.

Кожен із учасників зборів доповів про стан лікувально-профілактичної роботи медичних служб. Військовими медиками піднімались актуальні питання, в тому числі щодо діяльності медичної служби та виконання службових обов’язків медичними працівниками в зоні проведення АТО.

На збори начальників медичної служби був запрошений головний державний санітарний лікар ГУ НП у Львівський області Тимофій Сало. Під його керівництвом, з учасниками зборів, був проведений семінар за темою «Організація санітарно-протиепідемічного обслуговування військовослужбовців Національної гвардії України у відповідності до вимог керівних документів».

Також були проведені практичні заняття за темами «Організація роботи медичного пункту в умовах масового поступлення хворих на ГРВІ» та «Організація надання невідкладної медичної допомоги». Наприкінці зборів начальник медичної служби Західного територіального управління Національної гвардії України полковник Андрій Коробкін проаналізував роботу та дав оцінку кожному начальнику медичної служби військової частини.

Під час доповіді він зазначив, що основні зусилля медичних служб у 2015 році були направлені на своєчасне та якісне проведення лікувально-профілактичних, санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів, а також медичного забезпечення військових частин та підрозділів. Кожен начальник медичної служби отримав завдання щодо його роботи у 2016 році.

Із метою покращення, збереження та зміцнення здоров’я військовослужбовців, організації їх повноцінного лікування в 2016 році, полковником Андрієм Коробкіним було визначено основні напрямки роботи. Зокрема він озвучив:

«Кожен медик у військовій частині, окремому підрозділі основні зусилля має спрямувати на роботу з молодим поповненням призову осінь-2015. Для обміну інформацією кожен з вас повинен встановити тісну взаємодію з командирами підрозділів, офіцерами по роботі з особовим складом та представниками кадрових структур.

Друге питання, це забезпечення військовослужбовців, що залучаються до виконання службово-бойових завдань медичними аптечками. По-третє, ми не повинні забувати про організацію проведення медико-психологічної реабілітації та санаторно-курортне лікування військовослужбовців – учасників АТО. Бажаючи можуть отримати безкоштовні путівки до медичного центру «Нові Санжари».

Про це повідомили сьогодні, 2 грудня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

21:39 28 жовтня 2020 р.

Сільські амбулаторії Львівщини переходять на телемедицину

На закупівлю 254 комплектів телемедичного обладнання для сільських амбулаторій Львівщини передбачено 25 146,0 тис. грн субвенції з державного бюджету. Аби кожна амбулаторія отримала такі комплекти, співфінансування із місцевих бюджетів становить 10%.

Рубрика: Медицина

15:14 28 жовтня 2020 р.

На Львівщині в лікарнях бракує кисню. Волонтери терміново збирають кошти

У мешканців області виникають проблеми, уже не всіх можуть шпиталізувати, відтак аби діяти на випередження волонтери БФ "Крила надії" терміново шукають додаткові кисневі концентратори.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу