У Львові зареєстрували вісім спалахів кору

13:15 5 лютого 2019 р.

  • 0
  • 894


Фото: loda.gov.ua

У 2019 році на Львівщині захворіли на кір 2651 людина – 1743 дітей і 908 дорослих.

Про це повідомили у Львівському обласному лабораторному центрі міністерства охорони здоров’я України, де також розповіли: «За останній тиждень зареєстровано 15 спалахів в організованих колективах. Зокрема, 13 – у загальноосвітніх школах, один – у коледж, ще один – на підприємстві (у Львові – вісім, у Самбірському районі – два, в Пустомитівському, Кам’янка-Бузькому, Золочівському, Дрогобицькому, Жовківському – по одному)».

«Захворіли 50 людей. Серенд них – 47 віком до 17 років. Госпіталізовані – 14 (усі – віком до 17 років. Серед захворілих дітей не щеплені 35. Отримали щеплення проти кору за тиждень 6610, в тому числі – 952 дорослих. Найвищі показники захворюваності на кір – у Львові, Дрогобичі, Червонограді й Пустомитівському, Яворівському, Стрийському та  Дрогобицькому районах», – поінформували також у Львівському обласному лабораторному центрі.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:20 14 лютого 2019 р.

Уряд частково розблокував роботу міністерства охорони здоров’я

Кабінет міністрів України, щоб забезпечити безперервність роботи міністерства охорони здоров’я, дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, крім виключних повноважень міністра як члена Кабміну.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 321

14:55 13 лютого 2019 р.

Голова Львівської ОДА агітував фармацевтів долучатися до програми «Доступні ліки»

У середу, 13 лютого, і приміщення Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулась семінар-нарада із керівниками суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову, роздрібну торгівлю лікарським засобами.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 531

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Незалежність без декларативності

Рубрика: Політика

Курс - НАТО і ЄС

Рубрика: Політика

Гендерна політика влади - виклик для українського християнства

Рубрика: Політика

Порушення виборчого законодавства на Львівщині

Рубрика: Політика

Спогади Романа Яремкевича, друга "Вчителя"

Рубрика: Історія

Всі відео розділу