У Львові закуповують дитячим клубам і школам антисептичні диспенсери, – ЛМР

16:00 27 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Задля зменшення ризику захворювання на гострі респіраторні захворювання, департамент гуманітарної політики Львівської міської ради закуповує диспенсери (дозаторів) для гігієнічного дозування антисептиків для шкіл, садочків та дитячих клубів міста.

Про це повідомили в четвер, 27 лютого, у Львівській міськраді. Заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна розповіла: «Станом на сьогодні такі диспенсери уже встановлені у 8-мій школі, і до кінця будуть встановлені ще у 10 школах. Також настінні дозатори вчора встановили в 45 дитячих клубах. Впродовж наступного тижня ми забезпечимо всі наші установи такими апаратами».

«ЛМР має також на меті закупити настінні диспенсери у шкільні туалети. Всі установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів Львова забезпечили настінними дозаторами для антисептиків. Загалом таких диспенсерів закупили 84, відтак у дитячому клубі є по кілька таких засоби», – поінформували у ЛМР.

Як інформував «Щоденний Львів», у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах будуть антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:30 7 квітня 2020 р.

Підтверджено 1462 випадки COVID-19 в Україні

Упродовж 6 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 143 повідомлення про нові підтверджені випадки.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу