У Львові вже надали медичну допомогу 1727-ом учасникам війни на сході України

15:50 18 червня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Чимало військових лікарів з медичних установ Західного регіону знаходилися у найгарячіших точках окупованих районів.

Від початку антитерористичної операції військові медичні установи Західного регіону прийняли на лікування понад 8 тисяч військовослужбовців, які отримали поранення і травми в боях із незаконними російсько-терористичними угрупованнями. Про це під час підсумкового брифінгу повідомив начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда. Також він зазначив, що безпосередньо у Львові медичну допомогу отримали 1727 учасників АТО.

– З перших днів бойових дій військові медичні спеціалісти надавали військовослужбовцям силових структур, цивільному населенню в зоні АТО долікарську та першу лікарську медичну допомогу, – розповів Іван Гайда. – У стислі терміни було сформовано мобільні медичні бригади, що підсилили медичні підрозділи військових частин. Чимало наших лікарів брали участь у рейдах, знаходилися у найгарячіших точках окупованих районів. Їм довелося працювати у вкрай складних умовах, однак вони продемонстрували високу професійну майстерність, завдяки якій збережено не одне солдатське життя.

Сьогодні у безпосередній близькості до лінії зіткнення успішно функціонує 66 військовий мобільний госпіталь. З часу розгортання допомогу тут отримали понад 2 тисячі поранених, травмованих та хворих.

Мова йде не лише про військовослужбовців ЗС України та силових структур, а й про цивільне населення, яке потерпає від провокацій російсько-терористичних незаконних бандформувань. Як розповіли учасники брифінгу, представники органів державної влади та місцевого самоврядування не залишаються байдужими до проблем військових медичних працівників.

Лише за минулий рік за їхньої підтримки для Центру в якості доброчинної допомоги було надано матеріальних цінностей на суму близько семи мільйонів гривень. А нещодавно львівський міський голова Андрій Садовий передав до автопарку медичного закладу інноваційну вітчизняну розробку – повнопривідний автомобіль швидкої допомоги «Електрон» марки ЕМ-М320, аналогів якому сьогодні в регіоні немає.

Упродовж року військові медичні працівники доклали чималих зусиль для покращання ефективності системи надання медичних послуг. Зокрема, на рівні світових стандартів дообладнані операційні блоки, налагоджено стійкий консультативний зв’язок із закордонними колегами.

Також відновлено роботу відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології – єдиного лікувального відділення, в якому повноцінно лікують поранених з пошкодженням головного мозку, спинного мозку, хребта тощо. Силами медичної установи, меценатів та волонтерських організацій було встановлено необхідне устаткування до кабінетів лікувальної фізичної культури, тренажерного залу, та завершується будівництво лікувального басейну.

Про це повідомили сьогодні, 18 червня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу