У Львові влітку охоплять програмою оздоровлення й відпочинку 870 дітей

23:00 29 травня 2015 р.


Фото: zik.ua

Сьогодні, 29 травня, виконком Львівської міської ради погодив рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2015 року.

Близько 870 дітей з соціальних категорій населення Львова отримають безкоштовний відпочинок та оздоровлення впродовж літа 2015 року. У підпорядкуванні управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради знаходиться два стаціонарних позаміських дитячих заклади оздоровлення і відпочинку у Сколівському районі Львівської області –  «Ватра» в селі Гребенів і «Старт» у селі Коростів. 

Категорії дітей, які мають право на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, визначені статтею 24 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Керуючись вищевказаним документом, управління освіти ДГП ЛМР видає безкоштовні скерування для відпочинку та оздоровлення в ДПЗОВ «Ватра» і ДПЗОВ «Старт» дітям таких категорій: 

діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

діти з малозабезпечених сімей;

діти з багатодітних сімей (3 і більше до 18 років);

діти, які мають статус постраждалих від Чорнобильської, Скнилівської катастроф;

діти з інвалідністю, які потребують особливих умов для оздоровлення (у супроводі батьків);

талановиті, обдаровані діти (призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань);

відмінники навчання;

дитячі творчі колективи та спортивні команди;

діти працівників, які працюють і цілодобово перебувають у дитячих оздоровчих закладах, що знаходяться у власності територіальної громади м. Львова. 

Також було запропоновано внести до переліку категорій дітей, які мають право на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету в ДПЗОВ «Старт» і «Ватра», наступні категорії дітей:

діти, один з батьків яких загинув під час «Революції гідності»;

діти, один з батьків яких брав (бере) участь антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей;

діти внутрішньо переміщених осіб.

Упродовж літа – 2015 відпочинок триватиме 4 зміни по 14 днів. Це дасть змогу охопити відпочинком – 870 дітей. Вартість 4 – разового харчування на одну дитину віком до 10 років в день становитиме 48,5 грн., а на одну дитину віком 11-17 років (включно) 53,7 грн. 

Графік змін:

І зміна – 20 червня – 3 липня; 

ІІ зміна – 6-19 3 липня;

ІІІ зміна – 22 липня – 4 серпня;

ІV зміна – 7-2 серпня.

І та ІV зміни – профільні, зокрема: у І-й зміні (мистецькій) відпочиватимуть вихованці позашкільних навчальних закладів міста (талановиті та обдаровані діти), а у ІV-й зміні (спортивній) у ДПЗОВ «Старт» відпочиватимуть вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова (талановиті та обдаровані). Впродовж II-ї, III-ї та IV-ї змін відпочиватимуть діти інших пільгових категорій. 

Також упродовж усього оздоровчого періоду у ДПЗОВ «Ватра» відпочинком планується забезпечити вихованців школи-інтернату №2, що належать до категорії дітей, які перебувають в особливо складних умовах – виховуються у проблемних сім’ях (підстава – рішення педагогічної ради відповідного закладу). Поряд з тим, у червні 2015 року при закладах освіти міста функціонуватимуть 44 різноманітних таборів з денним перебуванням на базі ЗНЗ та ПНЗ Львова: 29 міжшкільних таборів, один дитячий заклад праці та відпочинку (школа-інтернат №2), 12 звичайних таборів з денним перебуванням, які відвідуватимуть лише учні тієї школи, на базі якої працюватиме табір, та два табори на базі ПНЗ Центру творчості дітей та юнацтва Галичини і на базі Львівського міського еколого-натуралістичного центру. Тривалість зміни – 14 днів. Одноразове харчування – за кошти батьків (біля 20 грн). 

У всіх таборах з денним перебуванням велику увагу приділятимуть організації дозвілля дітей: прогулянки, ігри на повітрі, культпоходи у музеї, театри, на виставки, екскурсійні поїздки, спортивно – туристичні змагання, конкурси, вікторини, заняття з хореографії, поглиблене вивчення іноземних мов, психологічні тренінги тощо. Про це повідомили сьогодні, 29 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

22:17 21 жовтня 2020 р.

У Львові провели акцію за легалізацію канабісу

Біля Львівської облдержадміністрації 21 жовтня пройшла акція протесту "Маємо право на канабіс". Близько 10 людей вийшли із вимогою легалізувати медичний канабіс в Україні.

Рубрика: Медицина

22:10 21 жовтня 2020 р.

Помер один з добровольців, на якому тестували вакцину від коронавірусу AstraZeneca

Померлий доброволець брав участь у клінічних тестуваннях вакцини проти коронавірусу, яку розробила британська компанія AstraZeneca. Попри смерть добровольця, випробування вакцини триватимуть.

Рубрика: Медицина

13:59 21 жовтня 2020 р.

У дитячій лікарні Львова прооперували немовля із важкою вродженою вадою серця

В КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» лікарі-нейрохірурги провели унікальну операцію на мозку новонародженій дівчинці з важкою вадою серця. Зараз немовля перебуває під наглядом лікарів у реанімації.

Рубрика: Медицина

23:50 20 жовтня 2020 р.

Людина повинна мати вибір: у Львові закликали не допустити прийняття закону про примусову вакцинацію

Активісти ГО «Товариство “Рух за життя"» звернулись до Верховної Ради із заявою про протиправність двох законопроєктів у системі громадського здоров’я.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу