У Львові влітку охоплять програмою оздоровлення й відпочинку 870 дітей

23:00 29 травня 2015 р.


Фото: zik.ua

Сьогодні, 29 травня, виконком Львівської міської ради погодив рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2015 року.

Близько 870 дітей з соціальних категорій населення Львова отримають безкоштовний відпочинок та оздоровлення впродовж літа 2015 року. У підпорядкуванні управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради знаходиться два стаціонарних позаміських дитячих заклади оздоровлення і відпочинку у Сколівському районі Львівської області –  «Ватра» в селі Гребенів і «Старт» у селі Коростів. 

Категорії дітей, які мають право на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного та місцевого бюджетів, визначені статтею 24 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей». Керуючись вищевказаним документом, управління освіти ДГП ЛМР видає безкоштовні скерування для відпочинку та оздоровлення в ДПЗОВ «Ватра» і ДПЗОВ «Старт» дітям таких категорій: 

діти – сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

діти з малозабезпечених сімей;

діти з багатодітних сімей (3 і більше до 18 років);

діти, які мають статус постраждалих від Чорнобильської, Скнилівської катастроф;

діти з інвалідністю, які потребують особливих умов для оздоровлення (у супроводі батьків);

талановиті, обдаровані діти (призери міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських олімпіад, конкурсів, фестивалів, спортивних змагань);

відмінники навчання;

дитячі творчі колективи та спортивні команди;

діти працівників, які працюють і цілодобово перебувають у дитячих оздоровчих закладах, що знаходяться у власності територіальної громади м. Львова. 

Також було запропоновано внести до переліку категорій дітей, які мають право на отримання послуг з оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевого бюджету в ДПЗОВ «Старт» і «Ватра», наступні категорії дітей:

діти, один з батьків яких загинув під час «Революції гідності»;

діти, один з батьків яких брав (бере) участь антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей;

діти внутрішньо переміщених осіб.

Упродовж літа – 2015 відпочинок триватиме 4 зміни по 14 днів. Це дасть змогу охопити відпочинком – 870 дітей. Вартість 4 – разового харчування на одну дитину віком до 10 років в день становитиме 48,5 грн., а на одну дитину віком 11-17 років (включно) 53,7 грн. 

Графік змін:

І зміна – 20 червня – 3 липня; 

ІІ зміна – 6-19 3 липня;

ІІІ зміна – 22 липня – 4 серпня;

ІV зміна – 7-2 серпня.

І та ІV зміни – профільні, зокрема: у І-й зміні (мистецькій) відпочиватимуть вихованці позашкільних навчальних закладів міста (талановиті та обдаровані діти), а у ІV-й зміні (спортивній) у ДПЗОВ «Старт» відпочиватимуть вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львова (талановиті та обдаровані). Впродовж II-ї, III-ї та IV-ї змін відпочиватимуть діти інших пільгових категорій. 

Також упродовж усього оздоровчого періоду у ДПЗОВ «Ватра» відпочинком планується забезпечити вихованців школи-інтернату №2, що належать до категорії дітей, які перебувають в особливо складних умовах – виховуються у проблемних сім’ях (підстава – рішення педагогічної ради відповідного закладу). Поряд з тим, у червні 2015 року при закладах освіти міста функціонуватимуть 44 різноманітних таборів з денним перебуванням на базі ЗНЗ та ПНЗ Львова: 29 міжшкільних таборів, один дитячий заклад праці та відпочинку (школа-інтернат №2), 12 звичайних таборів з денним перебуванням, які відвідуватимуть лише учні тієї школи, на базі якої працюватиме табір, та два табори на базі ПНЗ Центру творчості дітей та юнацтва Галичини і на базі Львівського міського еколого-натуралістичного центру. Тривалість зміни – 14 днів. Одноразове харчування – за кошти батьків (біля 20 грн). 

У всіх таборах з денним перебуванням велику увагу приділятимуть організації дозвілля дітей: прогулянки, ігри на повітрі, культпоходи у музеї, театри, на виставки, екскурсійні поїздки, спортивно – туристичні змагання, конкурси, вікторини, заняття з хореографії, поглиблене вивчення іноземних мов, психологічні тренінги тощо. Про це повідомили сьогодні, 29 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

17:59 21 жовтня 2021 р.

Особливістю сьогоднішньої хвилі пандемії є сильна захворюваність на ковід серед вагітних жінок, - лікар у Львові

Сьогодні в межах засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та материнства ЛОР заслухали інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території Львівщини, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Рубрика: Медицина

17:41 21 жовтня 2021 р.

У Львові знову збільшують кількість пунктів вакцинації

З 22 жовтня у Львові побільшає пунктів вакцинації. Ще два таких пункти упродовж трьох днів працюватимуть у середній загальноосвітній школі № 95, що на Сихові, та у Палаці мистецтв, тож всі охочі зможуть провакцинуватись і там.

Рубрика: Медицина

16:18 21 жовтня 2021 р.

Назвали райони Львівщини, де найбільше бракує йоду у воді

Упродовж трьох місяців у джерелах водопостачання у п’яти районах Львівщини провели аналіз проб води на вміст йоду. За результатами досліджень, кожна третя проба води не відповідає нормативу фізіологічної повноцінності.

Рубрика: Медицина

13:33 21 жовтня 2021 р.

У Львові можна вакцинуватись у будь-який день: працюють стаціонарні та тимчасові пункти

Зараз у Львові функціонує 13 стаціонарних пунктів вакцинації упродовж робочих днів, та ще 7 тимчасових пунктів вакцинації – щоденно, включно й у вихідні. Охочі можуть отримати щеплення в будь-який зручний для них день. Доступні вакцини – Pfizer, AstraZeneca, Coronavac.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу