У Львові відновить роботу «Аптека на Марійській площі»

11:15 5 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Наприкінці цього тижня відновить свою роботу «Аптека на Марійській площі» у Львові.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко розповів подробиці: «Мерія проводила для збереження аптеки мерія перемовини з власником приміщень. Власник приміщень – НАК «Надра України», виконав домовленість і 7 червня відкриється нова аптека мережі «D.S». Інтер’єр і автентичні меблі збережені».

Андрій Москаленко також зазначив: «У нас були численні перемовини, наради, зустрічі та листування з власником приміщень – «Надра України». Власник приміщень, врахувавши нашу позицію, підтримав рішення, щодо забезпечення функціонального використання приміщень виключно під аптеку. Оскільки юридична особа ТзОВ «Аптека на Марійській» прийняла рішення про переїзд на іншу адресу, незважаючи на те, що місто готове було укласти договір і виступити третьою стороною, яка компенсуватиме частину орендної плати, тому власник уклав угоду з іншою юридичною особою. Тепер на площі Марійській функціонуватиме аптека мережі «D.S».

dailylviv.com

До теми

20:43 30 листопада 2020 р.

Хворих у Жовкві вбило друге знеструмлення. Було ще й перше - усі промовчали

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький доручив створити на обласному рівні комісію, що з’ясує всі обставини ситуації у Жовківській центральній районній лікарні.

Рубрика: Медицина

20:25 30 листопада 2020 р.

МОЗ визначилося щодо продовження карантину вихідного дня

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що відомство не має наміру продовжувати карантин вихідного дня. При цьому він додав, що про попередні результати карантину вихідного дня стане відомо цього тижня.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу