У Львові відновить роботу «Аптека на Марійській площі»

11:15 5 червня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Наприкінці цього тижня відновить свою роботу «Аптека на Марійській площі» у Львові.

Про це повідомили в середу, 5 червня, в прес-службі Львівської міськради. Заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко розповів подробиці: «Мерія проводила для збереження аптеки мерія перемовини з власником приміщень. Власник приміщень – НАК «Надра України», виконав домовленість і 7 червня відкриється нова аптека мережі «D.S». Інтер’єр і автентичні меблі збережені».

Андрій Москаленко також зазначив: «У нас були численні перемовини, наради, зустрічі та листування з власником приміщень – «Надра України». Власник приміщень, врахувавши нашу позицію, підтримав рішення, щодо забезпечення функціонального використання приміщень виключно під аптеку. Оскільки юридична особа ТзОВ «Аптека на Марійській» прийняла рішення про переїзд на іншу адресу, незважаючи на те, що місто готове було укласти договір і виступити третьою стороною, яка компенсуватиме частину орендної плати, тому власник уклав угоду з іншою юридичною особою. Тепер на площі Марійській функціонуватиме аптека мережі «D.S».

dailylviv.com

До теми

14:12 17 червня 2022 р.

У Львові американський кардіохірург проперував триденну дитину з рідкісною патологією серця

Відомий американський кардіохірург Вільям Новік з командою Novic Cardiac Allience знову приїхав до Першого медоб’єднання Львова. За тиждень Вільям спільно з нашими кардіохірургами прооперував п’ятьох дітей.

Рубрика: Медицина

16:12 16 червня 2022 р.

У Львові залізничну лікарню роблять університетською клінікою: колектив - проти

У зверненні до міністра оборони трудовий колектив вважає, що майновий комплекс, який складається з трьох корпусів, планують розділити, передавши частину під університетську клініку, а частину - для продажу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу