У Львові відкрили пункт швидкого тестування на ВІЛ

17:00 23 листопада 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У п’ятницю, 23 листопада, на вулиці Антоновича у Львові відкрили пункт тестування «AHF Checkpoint Lviv».

Це перший у Львівській області заклад, який працюватиме як безпечний та дружній простір для проведення швидкого, конфіденційного та безкоштовного тестування на ВІЛ. Його створено коштом Фундації «АнтиСНІД-США в Україні» («AHF Ukraine») у співпраці зі Львівським обласним центром громадського здоров'я, в рамках меморандумів про наміри між Міністерством охорони здоров'я та «AHF», а також між департаментом охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації та «AHF».

Голова представництва Фундації «АнтиСНІД-США в Україні» Ярослава Лопатіна розповів: «Фундація «АнтиСНІД-США» в Україні відкриває пункт для проходження безкоштовного тестування на ВІЛ у Львові, аби зробити послугу  тестування на ВІЛ максимально швидкою, зручною та  доступною для всіх львів’ян та гостей міста. Водночас, люди схильні вважати, що ВІЛ-інфекція є лише серед соціально неблагополучних груп, і погано усвідомлюють, що сьогодні понад 63% усіх зареєстрованих випадків інфікування ВІЛ в Україні трапляються під час незахищених статевих контактів, про що свідчать дані Центру громадського здоров’я за 1 січня 2018 року. Відтак, у зоні ризику – будь-яка статево активна людина. Ми прагнемо, аби тестування на ВІЛ стало регулярною практикою кожної людини, яка піклується про своє здоров’я та своїх рідних».

Пункт тестування «AHF Checkpoint Lviv» відкритий для всіх охочих Львів, на вулиці Антоновича, 20 із понеділка до п’ятниці з 9:30 до 19:30, а в суботу – з 11:00 до 17:00. Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:49 17 червня 2021 р.

57 нових швидких отримав Центр медицини катастроф

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам.

Рубрика: Медицина

13:30 16 червня 2021 р.

В’їзд в Україну дозволено лише за умови повного щеплення схваленою ВООЗ вакциною. Перелік

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що ті, хто мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу