У Львові відкрили після ремонту пологове відділення лікарні

09:15 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 426


Фото: city-adm.lviv.ua

Пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні на вулиці рапорта Рапопорта у Львові відкрили після проведення ремонтних робіт у санвузлі першого поверху, пологових залах та палатах, коридору, заміни окремих батарей, вікон і дверей.

Ці  роботи були проведені як за бюджетні кошти, так і завдяки залученню позабюджетних коштів. Загальна вартість ремонтних робіт склала майже 476 тисяч гривень.

Зокрема, за кошти міського бюджету в сумі 247,9 тисяч гривень у пологовому відділенні проведено поточні ремонти коридору та палат першого поверху, палат другого поверху, а також ремонт санвузла першого поверху. За позабюджетні кошти в сумі 227,7 тисяч гривень замінено підлогове покриття в трьох палатах, зроблено побілку стін в палатах першого поверху та пологових залах, а також замінено сім батарей в коридорі першого поверху та палатах третього поверху.

Окрім того, замінено вікна та двері в службових приміщеннях відділення патології вагітних. Проведено й поточний ремонт палат інтенсивної терапії новонароджених.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:30 15 листопада 2018 р.

У Львові захворіли 2018 року на кір 1992 людини

За даними Львівського міського відділу обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров’я України, за 10 місяців 2018 року у ньому зареєстрували 1992 випадки захворюваності на кір.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 282

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Терещенко, якого чекали!

Рубрика: Політика

"Пам'ятай" жертв у Самборі

Рубрика: Історія

Погіршення стоматологічного здоров'я львів'ян

Рубрика: Медицина

Усім капеланам - статус УБД

Рубрика: Культура

Знеструмлення ОТГ на Львівщині

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу