У Львові відкрили після ремонту пологове відділення лікарні

09:15 9 листопада 2018 р.

  • 0
  • 684


Фото: city-adm.lviv.ua

Пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні на вулиці рапорта Рапопорта у Львові відкрили після проведення ремонтних робіт у санвузлі першого поверху, пологових залах та палатах, коридору, заміни окремих батарей, вікон і дверей.

Ці  роботи були проведені як за бюджетні кошти, так і завдяки залученню позабюджетних коштів. Загальна вартість ремонтних робіт склала майже 476 тисяч гривень.

Зокрема, за кошти міського бюджету в сумі 247,9 тисяч гривень у пологовому відділенні проведено поточні ремонти коридору та палат першого поверху, палат другого поверху, а також ремонт санвузла першого поверху. За позабюджетні кошти в сумі 227,7 тисяч гривень замінено підлогове покриття в трьох палатах, зроблено побілку стін в палатах першого поверху та пологових залах, а також замінено сім батарей в коридорі першого поверху та палатах третього поверху.

Окрім того, замінено вікна та двері в службових приміщеннях відділення патології вагітних. Проведено й поточний ремонт палат інтенсивної терапії новонароджених.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:32 25 березня 2019 р.

На Львівщині уклали 103 угоди з Нацслужбою здоров'я

Угоди з Національною службою здоров'я України зі загальним обсягом фінансового ресурсу 953,6 млн. гривень уклали у Львівській області 103 суб’єкти господарювання різної форми власності.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 306

14:00 25 березня 2019 р.

71% жителів Львівщини уклали декларації з лікарями

Найактивніше процес укладення декларацій відбувається на Львівщині в Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, Львові, Дрогобичі, Перемишлянському, Буському, Яворівському, Старосамбірському й Городоцькому районах.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 357