У Львові відбудеться науково-практична конференція ендокринологів

16:00 12 вересня 2018 р.

  • 0
  • 399


Фото: gravimed.com.ua

13-14 вересня в межах освітнього проекту «Школа ендокринолога» у Львові відбудеться науково-практична конференція.

Про це повідомили в середу, 12 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: Організатори заходу – «Українська Асоціація клінічних ендокринологів» спільно з департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА та Львівською обласною асоціацією ендокринологів. У програмі конференції – виступи провідних ендокринологів ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В. П. Комісаренка», майстер-класи та інтерактивні семінари з найбільш актуальних питань сучасної ендокринології. До участі в заході запрошують лікарів-ендокринологів Львівської області».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:45 21 вересня 2018 р.

Львівщина отримала першу партію «пакунків малюка»

Львівська область одержала в п’ятницю, 21 вересня, першу партію «пакунків малюка» в кількості більше 200 штук. Наступного тижня очікується надходження наступної партії.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 363

20:00 20 вересня 2018 р.

У Львові відкрили Центр планування сім’ї й репродукції

У Львові відбулося відкриття Центру планування сім’ї та репродукції людини приватного підприємства «Клініка професора Стефана Хміля», який відтепер надаватиме багатопрофільні діагностичні та терапевтичні послуги, використовуючи найсучасніші підходи до діагностики та лікування безпліддя.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1026

ВІДЕОКАНАЛ