У Львові спортсмену відновили сухожилок плечового м'язу

10:36 12 травня 2021 р.

Лікарі 8-ї міської клінічної лікарні Львова провели ургентну операцію, під час якої відновили цілісність сухожилка довгої голівки двоголового м'язу плеча. Саме це дало змогу майстру світу з важкої атлетики Михайлу Кухарському вже наступного дня піти додому.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Незважаючи на професіоналізм та високий рівень фізичної підготовки, від нещасних випадків ніхто не застрахований. Кухарський Михайло Михайлович, майстер світу з важкої атлетики, недавно на Чемпіонаті України здобув 5 рекордів України.

Під час тренувань він намагався підстрахувати хлопця, і через надто статично-важке перевантаження відбувся розрив довгої голівки двоголового м'язу плеча в проксимальному відділі. Це сталось 6 травня, а вже 7 травня лікарі провели ургентну операцію у нашій лікарні. Вовчко Юрій Іванович та Середа Данило Орестович відновили цілісність сухожилка за допомогою анкерного шва. Саме це дало можливість вже в суботу чоловіку піти до своєї домівки», - розповіли у 8-мій міській лікарні Львова.

Відтак, за три тижні спортсмен уже зможе відновлювати свої звичні фізичні навантаження.dailylviv.com

До теми

13:30 16 червня 2021 р.

В’їзд в Україну дозволено лише за умови повного щеплення схваленою ВООЗ вакциною. Перелік

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що ті, хто мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.

Рубрика: Медицина

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу