У Львові ще перебувають на стаціонарному лікуванні 30 постраждалих на Майдані в Києві

16:35 18 березня 2014 р.

  • 0
  • 2529


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міської ради

Натомість 107, як повідомив у вівторок начальник управління охорони здоров’я міськради Володимир Зуб, станом на 18 березня уже виписані.

Дослівно ж Володимир Зуб розповів у вівторок прес-служба Львівської міської ради:

«Станом на сьогодні за оперативними даними в заклади охорони здоров'я, що підпорядковані управлінню охорони здоров'я ЛМР, звернулось 231 особа, з них  госпіталізовано 137, з яких станом на 18.03.2014 виписано 107 осіб. На сьогодні на стаціонарному лікуванні в Лікарні швидкої медичної допомоги та 8-й міській лікарні перебувають 30 осіб.

Майже всі вони з травматичними ушкодженнями різних частин тіла (рук, ніг, голови). Стан усіх пацієнтів стабілізований.

Більшість із них мають легку та  середню ступінь важкості. Ще п’ятеро пацієнтів готуються до відправки за кордон: Троє з травмами очей та двоє зі скелетною травмою».

Своєю чергою, міський голова Львова Андрія Садового розповів після сьогоднішніх відвідин ним плстаждалих на Майдані в Києві у 8-й клінічній лікарні: 

«У мене захоплення мужністю людей, які до Львова приїхали з Майдану, тому що вони насправді приїхали з війни. В мене захоплення нашими медиками, які якісно виконують свою роботу і допомагають постраждалим. Це дуже важливо.

Я дякую також нашим колегам з Литви, Польщі, Австрії, які помагають в подальших стадіях лікування наших українських хлопців. Також є погоджена можливість в подальшому отримати допомогу, коли вже буде потреба у протезуванні рук, ніг, очей.

Це наші польські колеги, чехи, американці. Всі вони  готові приймати. Але це буде пізніше, коли вже ці втручання будуть можливими. 

На сьогоднішній день немає проблем з фінансуванням хворих, які постраждали на Майдані і лікуються у міських лікарнях. Сьогодні на лікуванні перебувають 30 пацієнтів. 

Наразі жодних проблем немає. Долучається до допомоги і церква, і різні організації, є бюджет медицини.

Ми не приймали якихось окремих рішень щодо фінансування цієї категорії пацієнтів, але якщо буде якась потреба, то ми на неї реагуватимемо. Зараз усі усім забезпечені».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 21 жовтня 2019 р.

У Львові поменшало хворих на грип і ГРВІ

На Львівщині захворіли з 14 до 20 жовтня на гострі респіраторні інфекції 6983 людини – на 1009 менше, аніж за попередній тиждень.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 546

17:48 21 жовтня 2019 р.

Восьмеро людей ще не одужали після відвідин «Фабрики їжі» у Львові

У стаціонарах Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та інфекційного відділення Новояворівської районної лікарні ще не одужали восьмеро відвідувачів закладу громадського харчування «Фабрика їжі».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 600