У Львові ще не одужали 14 постраждалих унаслідок пожежі

13:20 28 листопада 2016 р.

Арт-директор клубу «Мі100» і виконавець програми вогняного шоу зникли.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в понеділок, 28 листопада, що сьогодні вранці перебувати на лікуванні 14 постраждалих під час вчорашньої пожежі в клубц Мі100» на вулиці Науковій у  Львові. Зокрема двоє з них –у важкому стані. Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, на сайті департаменту з питань цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації.

Натомість тележурналісти розповіли в понеділок: «Ппісля масштабної нічної пожежі у розважальному клубі Львова 21 людина залишається в лікарні. Украй тяжким залишається стан 47-річного чоловіка, який найбільше постраждав від вогню. В ніч на неділю у клубі під час вогняного шоу зайнялася пластикова стеля. Директор клубу запевнив, що шоу з відкритим вогнем не планувалось, це самоуправство арт-директора. Він та виконавець програми після пожежі зникли. Їх зараз розшукує поліція».

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1». Як інформував «ЩЛ», у розважальному центрі «МІ100» на вулиці Науковій у Львові сталася пожежа, внаслідок якої постраждали 25 людей.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини