У Львові розпочалися дні профілактики патології у жінок

10:15 8 жовтня 2019 р.

  • 0
  • 810


Фото: city-adm.lviv.ua

У Львові розпочались традиційні «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок»

Про це повідомили у вівторок, 8 жовтня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «Кожна жінка може пройти зі 7 до 18 жовтня гінекологічний огляд в жіночій консультації за місцем проживання, а також обстежити грудні залози у міському скринінговому центрі на базі 5-ї міської клінічної поліклініки та в міському мамологічному центрі на базі 4-ї міської поліклініки. Бо саме профілактика і лікування недуги на ранніх етапах допомагає зберегти здоров’я жінки та її життя».

«Ракові захворювання шийки матки та молочної залози у жінок характеризуються високим рівнем інвалідності та смертності. Тож аби вчасно виявляти передпухлинні стани і пухлини органів жіночої репродуктивної системи та профілактувати ці недуги, управління охорони здоров’я Львівської міської ради вже 13 років поспіль проводить традиційну акцію «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок», – поінформували також у міськраді.

«У Львові упродовж останніх років зберігається високий рівень захворюваності на рак молочної залози. У 2018 році в місті виявлено 341 випадок раку молочної залози, з них занедбаних – 43, що становить 12,6%. Також виявлено 79 випадків раку шийки матки, з них занедбаних – 8, що становить 10,1%», – розповіли в управлінні охорони здоров’я ЛМР.

«За дев’ять місяців 2019 року у Львові зареєстровано 247 випадків вперше виявленого раку молочної залози, з них занедбаних – 42, що становить 17,0%. Вперше виявлених випадків раку шийки матки зареєстровано 44, з них занедбаних – п’ять, що становить 11,4%», – повідомили також в управлінні охорони здоров’я ЛМР.

«Кожна жінка може пройти гінекологічний огляд у жіночій консультації закладу охорони здоров’я за місцем проживання – жіночій консультації №1 на вулиці Лемківській, 29, жіночій консультації №2 на вулиці Мазепи, 25, жіночій консультації 3-ї міської клінічної лікарні на вулиці Рапопорта, 6, жіночій консультації 4-ї міської клінічної лікарні на на вулиці Стецька, 3, жіночій консультації 5-ї міської клінічної лікарні на вулиці Генерала Чупринки, 43, жіночій консультації 1-ї міської поліклініки на вулиці Руській, 20, жіночій консультації 2-ї міської поліклініки на вулиці Симоненка, 4, жіночій консультації 3-ї міської поліклініки на вулиці Повітряній, 99, жіночій консультації 4-ї міської поліклініки на проспекті Червоної Калини, 68, жіночій консультації 5-ї міської поліклініки на вулиці Виговського, 32, жіночій консультації 6-ї міської поліклініки на вулиці Медової Печери, 1», – поінформували також у міськраді.

«Мамографічне обстеження на захворювання грудної залози можна пройти у міському скринінговому центрі на базі 5-ї міської клінічної поліклініки Львова» на вулиці Виговського, 32, в якому створено всі комфортні умови для обстеження, й в міському мамологічному центрі на базі 4-ї міської поліклініки» на проспекті Червоної Калини, 68, який нещодавно відновив свою роботу після проведеного ремонту. Як наголошують в управлінні охорони здоров’я, за час проведення акцій упродовж 2007-2018 років оглянуто та взято понад 217 тисяч цитологічних мазків, патологію виявлено у кожної п’ятої жінки», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

18:00 21 жовтня 2019 р.

У Львові поменшало хворих на грип і ГРВІ

На Львівщині захворіли з 14 до 20 жовтня на гострі респіраторні інфекції 6983 людини – на 1009 менше, аніж за попередній тиждень.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 204

17:48 21 жовтня 2019 р.

Восьмеро людей ще не одужали після відвідин «Фабрики їжі» у Львові

У стаціонарах Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та інфекційного відділення Новояворівської районної лікарні ще не одужали восьмеро відвідувачів закладу громадського харчування «Фабрика їжі».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 276

12:42 18 жовтня 2019 р.

Як бджоли на Львівщині витягнули хвору після інфаркту

Хімічці за фахом Катерині Васильєвій лікарі прописали пожиттєво приймати арсенал ліків. Їй поталанило замінити фармпрепарати ліками природними. Після кількох курсів бджоловжалювання вона знову повернулася до активного життя.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 5703