У Львові перевірять наявність дезінфекторів і спецоголошень у магазинах та кафе

15:24 12 березня 2020 р.

У Львові проводитимуть перевірки магазинів та закладів громадського харчування на виконання доручень міського штабу, зокрема – щодо наявності антисептичних диспенсерів та оголошень і заміни сушок для рук на паперові рушники.

Про це повідомили в четвер, 12 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що її чиновники рекомендуватимуть роботодавцям лояльно ставитись до працівників, у яких є малолітні діти, та пропонувати їм дистанційну роботу або ж гнучкі графіки роботи.

Директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич. «Заходимо в магазин на перевірку – немає. Одразу телефонуємо до власника, директора чи будь-кого відповідального і з’ясовуємо – чому. Також потрібно акцентувати на відімкненні сушок для рук і заміні їх на паперові рушники».

Як повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, сьогодні з цього приводу відбудеться зустріч із рестораторами та власниками магазинів у Львові. Говоритимуть про важливість лояльного ставлення до працівників із малолітніми дітьми та, за потреби, можливості роботи з дому або ж за гнучким графіком, а також про інші рішення міського штабу.

Учора міська комісія з питань ТЕБ і НС під час позапланового засідання ухвалила призупинити навчання у школах, дитячих садочках та закладах позашкілля з 12 березня до 3 квітня. Також прийнято рішення призупинити проведення культурних та спортивних заходів, обмежити масові заходи (більше 200 людей), не допускати осіб із підвищеною температурою тіла, посилити дезінфекцію в установах, організаціях, на підприємствах та в торговельно-розважальних центрах тощо.

Аби запобігти поширенню респіраторних захворювань, у школах і садочках, лікарнях і соціальних установах та ЦНАП – тобто в усіх адміністративних і комунальних закладах, які працюють з людьми, встановили антисептики для рук. Окрім того, на «Гарячій лінії міста Львова» діє окрема лінія, куди люди, в разі потреби, можуть зателефонувати та отримати всю необхідну інформацію щодо гострого респіраторного захворювання, зокрема – коронавірусу. Інформацію надає лікар-інфекціоніст.

Як інформував «ЩЛ», у Львові щотижня додатково дезінфікуватимуть будинки.

dailylviv.com

До теми

14:16 21 вересня 2020 р.

Уряд запровадив обмеження у двох районах Львівщини. Перелік

Сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з урахуванням наданих регіональними комісіями ТЕБ та НС пропозицій прийнято рішення про запровадження обмежень на територіях, де 18 вересня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу