У Львові щотижня додатково дезінфікуватимуть будинки

14:00 12 березня 2020 р.

Сходові майданчики у львівських житлових будинках митимуть двічі на місяць планово, а додатково – один раз на тиждень дезінфікуватимуть поверхні, зокрема – перила.

Про це розповіли в четвер, 12 березня, у Львівській міськраді, де також поінформували, що мешканців проситимуть долучатись та проводити вологе прибирання біля власних помешкань самостійно. Про це повідомили під час засідання міського штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусу.

За словами заступниці міського голови Львова Ірини Маруняк, міськрада закуповує достатній об’єм дезінфікуючих засобів для будинків, також розроблено низку оголошень про особисту гігієну в час карантинних заходів для розміщення їх у багатоповерхівках.

Ірина Маруняк зазначила: «Домовились, що миємо сходові майданчики двічі на місяць планово і додатково раз на тиждень – миємо, протираємо-дезінфікуємо перила. Дезінфікуючі засоби закупляємо, щоб усе було якісно. Також кожному під’їзді є двірники. Вони говоритимуть із людьми, щоб ті також біля себе робили вологе прибирання. Важливо, аби кожен відчував свою відповідальність: не двірник взяв і помив, а вийшла людина і миє біля себе. Миття – раз, дезінфектори – два, оголошення – три. Це те, що ми робимо».

За словами чиновниці, керівники районних адміністрацій міста додатково проведуть зустрічі з головами ОСББ про важливість дезінфекції на сходових майданчиках та дотримання правил особистої гігієни, а також акцентуватимуть на потребі розміщення спеціальних оголошень у будинках. Ірини Маруняк зазначила:

«У будинках комунальної власності оголошення є – департамент перевірив наявність. В ОСББ дещо гірша ситуація – ми зараз над цим працюємо, довішуємо. У будинках приватних управлінських компаній ми самі розвішуємо інформацію – це складніше. Голови районів збирають ОСББ раз на місяць. Власне, наступного тижня збір, будемо говорити, щоб усі ці заходи проводили й у їхніх будинках. Ми маємо 1400 об’єднань у 1500 будинках. Є алгоритм дій, але він складніший, ніж у наших комунальних будинках».

Як інформував «ЩЛ», на Львівщині запровадили карантин.

dailylviv.com

До теми

13:48 28 вересня 2020 р.

Родині лікаря зі Львівщини, який помер внаслідок SARS-CoV-2, виплатили більше 1,5 млн грн

Для родини лікаря-терапевта зі Львівщини, який помер внаслідок інфікування коронавірусом SARS-CoV-2 під час виконання професійних обов'язків, Фонд соціального страхування України профінансував страхову виплату у розмірі 1 мільйон 576 тисяч 500 гривень за кошти державного бюджету.

Рубрика: Медицина

12:50 27 вересня 2020 р.

Львівський доцент-медик нарахував 344 млрд грн на потреби медицини, а в уряді вважають, що досить 225

Медична реформа у Львові триває не два, а вже 35 років. Адже у 1985 році у Львові розпочали експеримент із упровадження сімейної медицини і в окремих комунальних закладах його зберегли.

Рубрика: Медицина

10:52 27 вересня 2020 р.

Хто залатає дірку: львівський лікар розповів, що має зробити для медицини громада, а що – центральна влада

Органи місцевого самоврядування повинні долучитися до медичної реформи і допомогти реорганізувати вторинну ланку медичної системи. За планами, це мало статися ще 2020-го року, але нині ми бачимо, що стаціонарні медичні заклади ніхто так і не почав реформувати. Втім, на місцеву владу не можна класти ті зобов’язання, які не виконали чиновники МОЗ, Міністерство фінансів і Кабмін.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу