У Львові надають засоби пересування й протезування людям з особливими потребами, – ЛМР

10:34 29 грудня 2015 р.


Фото: tvoemisto.tv

На обліку в органах соціального захисту нашого міста перебувають близько 11 900 осіб з інвалідністю.

«Упродовж 2015 року потребуючим особам з особливими потребами через відділи соціального захисту та через сервісний центр Львівського казенного експериментального підприємства надано засоби пересування та протезування – 228 крісел колісних та 429 інших технічних засобів реабілітації», – запевнили сьогодні, 29 грудня, «Щоденний Львів» у прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Відповідно до статті 11 Закону України від 6 жовтня 2005 року №2961 «Про реабілітацію інвалідів в Україні», спеціалісти органу соціального захисту, виходячи з потреб та відповідно до рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, здійснюють для інвалідів, дітей-інвалідів індивідуальний підбір технічних засобів реабілітації, надають їм скерування на підприємства-виготовлювачі технічних засобів реабілітації для виготовлення зазначених виробів Відповідно до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших категорій населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 року №321, здійснено індивідуальний підбір крісел колісних та відповідне анкетування понад 2 900 осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у Централізованому банку даних з проблем інвалідності.

Безпосередньо через відділи соціального захисту управління з початку року технічними засобами реабілітації забезпечено 44 львів’ян. Одночасно інвалідам та іншим категоріям громадян надано скерування на протезні підприємства для виготовлення 10752 протезно-ортопедичних виробів».

dailylviv.com

До теми

21:58 24 жовтня 2020 р.

На Львівщині 9-ти лабораторіям дозволили передавати результати тестів ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома»

МОЗ оприлюднив перелік лабораторій, що мають право передавати результати тестування на COVID-19 методом ПЛР для припинення самоізоляції через додаток «Вдома».

Рубрика: Медицина

14:54 23 жовтня 2020 р.

Дитяча лікарка ініціює у Львові створення Фонду безкоштовних ліків і Фонду страхування медичних працівників

Станом на 23 жовтня на Львівщині 126 пацієнтів, які перебувають в реанімації, 39 з них підключені до апаратів ШЛВ. За статистикою, завантаження ліжок у лікарнях області становить 54%. Це - не є критична кількість, проте хворих на ковід треба ліпше забезпечувати ліками.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу