У Львові є три офіційно підтверджених випадки інфікування коронавірусом

12:05 27 березня 2020 р.

У Львові є три офіційно підтверджених випадки інфікування людей коронавірусом: двоє з них досі перебувають на самоізоляції вдома, один — у інфекційній лікарні.

Про це повідомила пресслужба ЛМР з посиланням на заступницю міського голови Львова Галину Слічну.

Як повідомила Галина Слічна, першому пацієнту, у якого підтвердили інфікування коронавірусом, зробили повторний аналіз, він - позитивний, тому пацієнт продовжує бути на самоізоляції.

Орієнтовно через 7 днів будуть проводити повторне тестування. В жінки повторний аналіз негативний, вона продовжує бути на самоізоляції, оскільки ще немає результатів аналізів її рідних. Жінці також будуть робити повторне тестування.

«Загалом за увесь період з підозрою на коронавірус до лікарів інфекційної лікарні звернулась 151 особа, на самоізоляції — 58 осіб, госпіталізовано — 93, виписано — 38, у лікарні залишається 55 осіб», — розповіла Галина Слічна, заступниця міського голови Львова, керівниця міського оперативного штабу.

Нагадаємо, загалом станом на 22.00 год 26 березня в Україні підтверджено 196 випадків COVID-19. Усього зафіксовано 5 летальних випадків. Одна людина одужала — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

Нагадаємо, на Львівщині з підозрою на коронавірус звернулося ще двоє пацієнтів.

dailylviv.com

До теми

12:50 27 вересня 2020 р.

Львівський доцент-медик нарахував 344 млрд грн на потреби медицини, а в уряді вважають, що досить 225

Медична реформа у Львові триває не два, а вже 35 років. Адже у 1985 році у Львові розпочали експеримент із упровадження сімейної медицини і в окремих комунальних закладах його зберегли.

Рубрика: Медицина

10:52 27 вересня 2020 р.

Хто залатає дірку: львівський лікар розповів, що має зробити для медицини громада, а що – центральна влада

Органи місцевого самоврядування повинні долучитися до медичної реформи і допомогти реорганізувати вторинну ланку медичної системи. За планами, це мало статися ще 2020-го року, але нині ми бачимо, що стаціонарні медичні заклади ніхто так і не почав реформувати. Втім, на місцеву владу не можна класти ті зобов’язання, які не виконали чиновники МОЗ, Міністерство фінансів і Кабмін.

Рубрика: Медицина

19:25 26 вересня 2020 р.

Реалії медреформи: у Львові розповіли, яку суму влада готова надати на операцію з видалення апендиксу

Затримка медичної реформи на вторинній ланці найболючіше б’є по людях, які живуть у селах. Основні проблеми, з якими нині стикаються медики районних лікарень, - це катастрофічна нестача грошей на медикаменти, обладнання і ремонти приміщень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу