У Львові готують військових медиків

14:30 8 червня 2018 р.


Фото: mil.gov.ua

Студенти медичного університету проходять у Львові програму підготовки офіцерів медичної служби запасу.

Про це повідомили в п’ятницю, 8 червня, в прес-службі міністерства оборони України, де також конкретизували: «У Львові, на базі медичної роти бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України завершується комплекс практичних занять за програмою підготовки офіцерів запасу для студентів Національного медичного університету імені Данила Галицького.
Разом із предметами первинної військової професійної підготовки та ознайомленням з озброєнням і військовою технікою майбутні офіцери запасу ретельно розбирали аспекти роботи військовослужбовців-медиків в умовах повсякденної діяльності військової частини, а також під час ведення бойових дій».

«Зокрема, вони ознайомилися з організаційно-штатною структурою медичної роти, її завданнями та службовими обов’язками посадових осіб. Також попрактикувалися у здійсненні заходів медичного контролю за розміщенням військовослужбовців, організацією харчування, водопостачання, лазнево-прального обслуговування», – розповіли в міністерстві оборони України.

«Військовослужбовці медичної роти Десантно-штурмової бригади чимало часу приділили й питанням тактичної медицини. Своїм досвідом, який набули під час виконання завдань в районі бойових дій на Донбасі, вони ділилися під час практичних тренувань. Усі заняття були насичені актуальними темами, під час яких застосовувалися існуючі сучасні медичні імітаційні засоби, щоб максимально наблизити тренування до реальних умов», – поінформували в міністерстві оборони України.

«Після вивчення кожної теми, студенти Львівського національного медичного університету складають заліки або виконують контрольні нормативи. Вже у серпні поточного року вперше за останні вісім років, на базі цієї ж військової частини для них відбудеться навчальний збір, за підсумками якого близько 80 майбутніх офіцерів медичної служби запасу складуть Військову присягу на вірність Українському народові», – повідомили також у прес-службі міністерства оборони України.


dailylviv.com

До теми

13:30 16 червня 2021 р.

В’їзд в Україну дозволено лише за умови повного щеплення схваленою ВООЗ вакциною. Перелік

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що ті, хто мають документ, що підтверджує проходження повного курсу вакцинації від COVID-19 вакциною, яка схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ) для екстреного використання, мають право перетину державного кордону України та звільняються від самоізоляції.

Рубрика: Медицина

18:58 15 червня 2021 р.

Бельгійські лікарі з Saint-Luc University Hospital оперуватимуть на вусі у Львові. Оголошено запис дітей

Львівська дитяча лікарня оголосила відбір пацієнтів для проведення мікрохірургічних операцій на вусі за участі лікарів з Бельгії. Кандидатів відбиратимуть для проведення мікрохірургічних операцій на вусі, в тому числі для кохлеарної імплантації, BAHA імплантації, тимпанопластики, мірингопластики та інших хірургічних втручань при хронічних захворюваннях вух.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу