У Львові готуватимуть фахівців із надання паліативної допомоги дорослим

14:15 23 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У приміщенні поліклінічного відділення 4-ї міської клінічної лікарні на вулиці Стецька, 3, діятиме новий тренінговий центр для підготовки фахівців з надання паліативної допомоги дорослому населенню.

Тут навчатимуть фахівців як з міста й області, так і зі всієї України. З ремонтом приміщень для цього центру допомогли благодійники з Польщі.

Українсько-польський проект «Підтримка розвитку професійної підготовки медсестер з паліативної допомоги», реалізовано завдяки спільному фінансуванню від міністерства закордонних справ Польщі, Львівської міської ради та польського Фонду «Наука для розвитку». Загальна вартість проекту – два мільйони 200 тисяч гривень. Зокрема, українська сторона дофінансувала проект на суму 200 тисяч гривень.

Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

21:00 18 червня 2021 р.

Коронавірус може переходити у хронічну форму, – пульмонолог у Львові

«Закордонні медики фіксують таке явище як лонгковід – частина пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, залишаються кисневозалежними, у них спостерігають пневмофіброзні зміни в легеневій тканині. Такі пацієнти потребують подальшої реабілітації та обстеження», - розповіла експертка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації з пульмонології Надія Рудницька.

Рубрика: Медицина

12:49 17 червня 2021 р.

57 нових швидких отримав Центр медицини катастроф

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (Центр) отримав 57 нових автомобілів швидкої допомоги. Усі закуплені автомобілі укомплектовані за сучасними вимогами та відповідають європейським стандартам.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу