У Львові вчорашні експрес-тести виявили підозру на коронавірус у 7 осіб

11:57 9 квітня 2020 р.

Тестування експрес-тестами на коронавірус у Львові триває. Вчора, зокрема, протестували 604 особи: у 7 осіб тести дали позитивний результат. Тож у них відібрали матеріал для ПЛР-діагностики.

Експрес-тести лише дають підозру на коронавірус. У разі позитивного результату біоматеріал скеровують у лабораторію для ПЛР-діагностики.

У міському управлінні охорони здоров’я повідомили, що вчора протестовано 604 особи. З них: 516 осіб — медичні працівники (в 6 виявили підозру); 38 осіб — пацієнти з пневмонією (в усіх — результат негативний); 10 осіб — вагітні жінки (в усіх — результат негативний); 40 осіб — працівники ринку «Шувар» (в 1 виявили підозру).

Пресслужба ЛМР нагадує, що від минулого тижня у Львові експрес-тестами на коронавірус протестували близько 2500 — водіїв, соцпрацівників, пацієнтів львівських лікарень із пневмонією або ГРЗ, медпрацівників, вагітних жінок та працівників ринку «Шувар» тощо. За результатами експрес-тестувань, підозру виявили в 27 осіб. Наразі в 6 вірус підтверджено лабораторно.

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні станом на 9 квітня перебувають на лікуванні  87 осіб з COVID-19.

Упродовж 8 квітня за результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України та обласних лабцентрів отримано 224 повідомлень про нові підтверджені випадки.

До теми

15:20 20 жовтня 2020 р.

У Львові на карантин закриті три дитячі садочки

Станом на сьогодні призупинено роботу в ЗДО № 44, № 57 та № 153. Роботу цих садочків призупинено у зв’язку із захворюваністю працівників освітніх закладів на Cоvid-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу