У Львові дезінфікують громадський транспорт, – ЛМР

16:44 2 березня 2020 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

«Львівелектротранс» проводить з огляду на спалах захворюваності на коронавірус в європейських країнах додаткові заходи з дезінфекції всього рухомого складу.

Про це повідомили в понеділок, 2 березня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що дезінфікують ще й автобуси АТП №1. міський голова Львова Андрій Садовий зазначив: «Сьогодні працівники «Львівелектротранс» показали, як відбувається процес дезінфекції машин. Два рази в день наші трамваї, тролейбуси, автобуси проходять дезінфекцію. Це особливо важливо у такі напружені дні, які є у світі, у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Як інформував «Щоденний Львів», у школах, лікарнях, ЦНАПах міста, адміністративних будівлях міської ради, підприємствах та установах будуть антисептики для рук та диспансери (дозатори) для гігієнічного дозування антисептиків.

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

14:00 18 вересня 2020 р.

Covid-19: люди хворіють важче та триваліше, ліжка заповнені майже повністю, - лікар

Кількість пацієнтів в нашому медичному закладі не зменшується. Навпаки – людей з важким перебігом захворювання побільшало. Люди хворіють важче та триваліше. Лікарняні ліжка заповнені в нашій лікарні майже повністю.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу